šport

Priamy prenos a predpovede turnaja WTA Rabat Open 2022 Kugova V Horizon

Kristína Kucová vs Catherine Harrison Live Streaming, Predikcia
Image Credit: si.robi

Slovenka Christina Kuková sa v pondelok 16. mája stretne v 1. kole turnaja WTA Rabat Open 2022 s Američankou Catherine Harrisonovou. Získajte možnosti živého vysielania tejto súťaže Christina Kukova vs Catherine Harrison s jej ukážkou, nadpisom a tipmi. Tu.

Chcete sledovať 2022 WTA Rabat Open živé vysielanie online?

*Živé vysielanie D & Cs:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávka za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Christina Kugova vs Catherine Harrison tvárou v tvár

Už raz hrali a stalo sa tak minulý rok. Harrison vyhral po tom, čo Kuková odstúpila 4-6.

Čítaj viac:

Zlý rok pre Kugovu

Christina Kuková zatiaľ nemá dobrý rok s bilanciou 5-11. Aj keď je to pre Slováka sklamaním, dokáže sa udržať v prvej stovke. To je dobrá vec, pretože z hľadiska zručností môže určite získať vyššiu pozíciu, ale musí hrať lepšie.

Na antuke to bolo 1-2, bolo to fajn, ale historicky bola na povrchu taká dobrá, že by bola katastrofa skončiť ten rok s negatívnym skóre na povrchu. Guma ponúka zaujímavú príležitosť proti hráčovi, ktorý nepodáva dobrý výkon na povrchu, a tak má šancu využiť.

Pre Kugova to bol nedávno boj, ale čelil tvrdej opozícii. Hráčky ako Anett Kontaveit a Tereza Martincová sú najlepšie a prehry v týchto zápasoch sú úplne pochopiteľné.

Vzácna príležitosť pre Harrisona

Catherine Harrisonová nehrala na mnohých turnajoch WTA, takže túto príležitosť v Rabate hľadá. Američanke sa tento rok darí s bilanciou 16-13, no väčšina týchto víťazstiev prišla proti menšej konkurencii na úrovni ITF.

Proti Kukovej, veľmi dobrej a skúsenej hráčke, na ničom nezáležalo, ale minulý rok hrali a keď Slovenka odstúpila, Harrison mal 6:4. Z toho zápasu môže čerpať inšpiráciu, ako zaútočiť na Kukovú.

READ  Miloševič je posledným nasadeným v súťaži Gran Canaria Challenger

Antuka je pre Harrisona veľmi novým povrchom, pretože na nej odohral iba 60 zápasov, no rekord 31-29 je príliš pevný pre niekoho, kto nemá veľa červených ihrísk.

Kukova proti Horizontu Predikcia a Tip

Takže minulý rok ich jediný zápas vyhral Harrison Retirement. V úvodnom sete postúpil 6:4, no nie je jasné, ako veľmi Kuková trpela zranením. Ak odíde do dôchodku, nebude môcť hrať dlhšie, takže si na to treba dávať pozor.

Kugo je najlepší hráč na antuke a je najskúsenejší na povrchu. Ak dokáže poskladať skvelý výkon, toto ľahko vyhrá. Myslím, že by som ju v tom podporil aj pri všetkých otáznikoch. Harrison je málo známy. Dávajte si na to pozor, nikdy neviete.

Turnaj WTA Rabat Open 2022 sa uskutoční od 16. do 21. mája. Tieto zápasy môžete sledovať tu a tipovať. Získajte svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu tu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close