Technológie

Príbehy z pohraničia sa budúci týždeň vracajú do digitálnych obchodov s veľkou zmenou

Epizodická adventúra typu point-and-click Tales from the Borderlands, ktorá bola vytvorená pred ukončením hier DellTale Games, sa do digitálnych obchodov vráti budúci týždeň. To bolo oznámené počas výstavy The Borderlands Show, kde bola potvrdená aj prevodovka Podrobnosti o režisérovom zostrihu filmu Borderlands 3 a dátume uvedenia.

Hra bola z digitálnych obchodov odstránená v rámci vypnutia spoločnosti Deltale, ale hra príde na PS4, Xbox One a PC 17. februára. Hra je k dispozícii v jednom balení s piatimi epizódami. Toto je rovnaká hra, ale so zmenou.

Pokiaľ ide o pôvodné vydanie, koniec každej kapitoly bude ukončený obrazovkou „Porovnanie možností“, ktorá vám ukáže, ako sú vaše voľby v porovnaní s komunitou. Bol odstránený za účelom opätovného vydania, ale nie je jasné, prečo.

Existuje veľa známych a známych hlasov vrátane Troy Baker, Laura Bailey, Nolan North, Patrick Warburton a Chris Hardwick.

Hry Deltale Zavrela dvere V októbri 2018. Debnenie šokovalo fanúšikov, kritikov a zamestnancov spoločnosti, pretože štúdio sa stále blížilo k rastu. The Walking Dead: Finálna sezóna.

Províziu môžete získať z maloobchodných ponúk GameSpot.

READ  Ikona roka • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close