Ekonomika

Prichádza nové Subaru BRZ. Najskôr dvere a s boxerom

Nie, nejde o originálny servisný horák. Toto auto dostane šmyk a má štvorvalec boxer.

Dvojčatá Subaru BRZ a Toyota GT 86 ukazujú, čo môžu v novej generácii urobiť. Prvým je Subaru BRZ. Hovorí sa, že sa to v Európe neplánuje, ale zatiaľ si s tým nemusíme robiť starosti.

Je dôležité, aby mala Podkapotou 2,4-litrový atmosférický štvorvalec s protiľahlými piestami. Maximálny výkon je 231 koní a maximálny krútiaci moment 250 Nm. Motor posiela silu cez 6-stupňovú prevodovku na zadné kolesá. Môžete si zvoliť stroj alebo manuál. Stroj ponúkne režim rýchleho radenia.

Automobil opäť zaboduje vynikajúcim rozložením hmotnosti a nízkym ťažiskom. Navyše nízka hmotnosť. Zastavila sa na úrovni 1315 kg, čo je pre auto 2 + 2 skutočne obdivuhodné – pri zachovaní vysokej úrovne pasívnej a aktívnej bezpečnosti.

BRZ je zaťažený modernými technológiami a pohodlnými sedadlami, ktoré do značnej miery regulujú športovú ostrosť. Má tiež určitú torznú tuhosť vďaka svojej výrazne vyššej torznej tuhosti. To sa zvýšilo o 50% vďaka odlišnému pomocnému rámu a držadlám. Všetko by malo pomôcť väčšiemu športovému zážitku a lepšiemu vnímaniu riadenia vodičom. Ďalšie podrobnosti prídu neskôr. Teraz si pozrite bohatú galériu.

READ  Test: Citroën C5 Aircross - stojí za to plug-in hybrid? - Testy auta - Auto

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close