Ekonomika

Prihlášky na študijné programy v zahraničí na jeseň 2023 sú už otvorené

Študenti sa teraz môžu uchádzať o štúdium v ​​zahraničí počas jesenného semestra 2023. Aplikácie Syracuse Abroad sú teraz otvorené pre všetky programy na jeseň 2023 a ponúkajú študentom takmer 100 možností pre viac ako 50 destinácií.

Študenti môžu študovať inžinierstvo budúcu jeseň Štrasburg, FrancúzskoAlebo si prehĺbiť znalosti španielčiny Santiago, Čile, Alebo Madrid, Španielsko. Každý študijný program v zahraničí je navrhnutý tak, aby obohatil vzdelávaciu cestu študenta osobne aj profesionálne. Prostredníctvom študentov sú k dispozícii rôzne doplnkové študijné stáže Globálne partnerské programyS možnosťami štúdia v Afrike, Ázii, Austrálii, na Strednom východe a v mnohých ďalších zaujímavých destináciách.

Okrem programov Syracuse Centers a World Partner, Syracuse Abroad ponúka niekoľko jesenných programov, ktoré v kombinácii s rôznymi akademickými odbormi poskytujú neuveriteľne pohlcujúce vzdelávacie príležitosti.

Špeciálny program: Spoznávanie strednej Európy

Ocenený program Central Europe Studies zavedie študentov na semestrálne štúdium do štyroch krajín: Českej republiky, Nemecka, Poľska a Slovenska. Projekt sídli vo Vroclavi, pulzujúcej metropole na západe Poľska. Jadrom vzdelávacej skúsenosti je putovný seminár „Vyjednávanie o identitách cez hranice Európy“. Počas seminára a semestra študenti navštevujú podmanivé hlavné mestá regiónu a navštevujú dôležité miesta mimo turistických trás. Tento program je vhodný pre študentov so záujmom o históriu, štúdium druhej svetovej vojny, antropológiu, politológiu a medzinárodné vzťahy.

Inžinierstvo v Syracuse v Štrasburgu

Tento program je určený pre študentov prvého semestra a druhého ročníka inžinierskeho štúdia. Kurzy rôznych inžinierskych disciplín sú ponúkané v angličtine v Syracuse Strasbourg Center a v prestížnej partnerskej inštitúcii Syracuse Abroad v Štrasburgu: Institut National des Sciences Appliquées. Všetky kurzy sú akreditované Vysokou školou inžinierstva a informatiky a monitorované, aby spĺňali požiadavky študentov na titul.

Vystúpenie v Syracuse Shakespeare’s Globe v Londýne

READ  Ferrari spadol do vlastnej pasce. Práva na ikonický 250 GTO boli stratené! - Časopis - Auto

Program je výnimočnou príležitosťou pre študentov drámy zažiť všetko, čo Londýn ponúka. Londýn je bezkonkurenčný v šírke a kvalite svojho divadla. Študenti si prehĺbia svoje herecké schopnosti, zapoja sa do dramatických inscenácií a na vzrušujúci semester v zahraničí budú spolupracovať s divadlom Globe.

Syracuse Computer Science v Londýne

Program ponúka hlavné alebo vedľajšie špecifické kurzy CIS v oblasti informatiky spolu s ďalšími londýnskymi ponukami vrátane kurzov Arts and Sciences a Visual and Performing Arts, ktoré spĺňajú potreby študentov v oblasti spoločenských a humanitných vied. Rovnako ako pri všetkých programoch v Syrakúzach v Londýne budú študenti žiť v Londýne ako miestni a preskúmať všetko, čo toto pulzujúce mesto môže ponúknuť!

Syracuse Florence a Florentská univerzita

Tento duálny univerzitný program umožňuje študentom navštevovať hodiny s miestnymi talianskymi študentmi vyučovanými v angličtine miestnymi učiteľmi. Florentská univerzita ponúka rôzne kurzy ekonómie a politológie a poskytuje študentom zo Syrakúz vzrušujúcu a pohlcujúcu príležitosť.

Traja študenti spolu pózujú pred námestím Puerta de Alcalá v Madride v Španielsku počas štúdia v zahraničí

Študenti môžu začať plánovať jesenný semester v zahraničí Nainštalovať teraz pre projekty. Uzávierka prihlášok pre väčšinu programov je 15. marca 2023 a žiadosti sa budú posudzovať priebežne. Všetkým študentom sa odporúča, aby sa prihlásili čo najskôr, pretože priestor v niektorých programoch je obmedzený. Pre konkrétne termíny by si študenti mali pozrieť stránku prihlášky každého programu.

Pre viac informácií o jesenných programoch môžu študenti Naplánovať schôdzku Usporiadajte všeobecné konzultačné stretnutie s medzinárodným projektovým konzultantom alebo preskúmajte viaceré možnosti. Poradné stretnutia sa konajú v satelitnej kancelárii SyracuseAbroad@Bird, ktorá sa nachádza v blízkosti alebo na nižšej úrovni Bird Library.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close