Svet

Princ Harry povedal, že Meghan Markle si myslela, že princ Andrew je kráľovniným asistentom

Princ Harry vo svojich memoároch Spare, ktoré vyjdú 10. januára Meghan Markle Jeho strýko si spočiatku pomýlil princa Andrewa s kráľovským sluhom. Meghan si spomenula na svoje prvé stretnutie so svojou zosnulou babičkou kráľovnou Alžbetou II. v októbri 2016, len niekoľko mesiacov po tom, čo spolu začali chodiť. Harry dodal, že sa k nemu na podujatí pripojil princ Andrew. Harry povedal, že Meghan „určite negooglila“ kráľovskú rodinu vo svetle jej zmätku ohľadom identity princa Andrewa. čítaj viac: Princ William a Kate Middleton boli pred stretnutím s Meghan Markle „náboženskými“ fanúšikmi oblekov, hovorí princ Harry v novej knihe

Vo svojej pripravovanej knihe Princ Harry Meghan hovorila o svojom prvom stretnutí so zosnulou kráľovnou Alžbetou II. a princom Andrewom, kde sa k nej pripojila Andrewova bývalá manželka Sarah Ferguson, ich dcéra princezná Eugenie a jej súčasný manžel Jack Brooksbank na obed v Royal Lodge v anglickom Windsore.

V úryvku zo sparringu, ktorý zdieľal časopis Us Weekly, Harry pripomenul prvé stretnutie Meghan s princom Andrewom a zosnulou kráľovnou Alžbetou II. Napísal: „Po chvíli sa ma Meg (Meghan) spýtala niečo o kráľovninom pobočníkovi…“Mužovi, ktorý držal kabelku. Muž, ktorý ju viedol k dverám, [she said]Harry povedal, že po tom, čo sa Meghan spýtala na Andrewovu identitu a myslela si, že je pobočníkom kráľovnej Alžbety II., informovala svoju vtedajšiu priateľku, že Andrew je v skutočnosti tretím dieťaťom zosnulej kráľovnej a zosnulého princa Philipa, ktorý zomrel v septembri 2022. a apríla 2021. Andrewovi súrodenci sú teraz panovníkmi Spojeného kráľovstva Charles III, princezná Anna a princ Edward.

Je to len pár týždňov, čo vyšli Meghan Markle a jej odhalenia Netflix Dokument Harry a Meghan, ale pred veľmi očakávanými memoármi princa Harryho Spare, bol zdieľaný s vybranými publikáciami. V epizóde zverejnenej v posledných dňoch Harry opísal, ako ho fyzicky napadol jeho brat princ William. V citáte Harry napísal o údajnej konfrontácii v roku 2019 v jeho dome v Nottingham Cottage neďaleko Kensingtonského paláca, ktorá vyústila do toho, že William Harryho zrazil na zem. V ďalšom úryvku Harry písal o tom, ako jazdil parížskym metrom, kde po nehode zomrela jeho matka, zosnulá princezná Diana.

READ  Scholz: G7 bude podporovať Ukrajinu „podľa potreby“

Kniha princa Harryho, Spare, sa ponorí do niekoľkých tém, vrátane problémov spojených s dospievaním v očiach verejnosti a zaobchádzania s ním a jeho manželkou Meghan Markle. Princ Harry a Meghan Markle sa zosobášili 19. mája 2018 a majú dve deti, Archieho a Lilybet. V januári 2020 sa pár odsťahoval z fungujúcej kráľovskej rodiny a usadil sa v Kalifornii v USA.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close