Technológie

Pripomienka: Lego’s Sonic The Hedgehog – Green Hill Zone Set je teraz k dispozícii

Obrázok: Lego

Aktualizácia: Balíček Lego Ideas Sonic je teraz k dispozícii na objednanie na webovej stránke Lego – viete, ak ste už minuli dosť peňazí na prázdniny!

V čase písania objednávky len dve na osobu.

Majte na pamäti, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridružené odkazy, čo znamená, že ak na ne kliknete, môžeme získať malé percento z predaja. Prečítajte si prosím naše Zverejnenie FTC Pre viac informácií.


Pôvodný príbeh: Minulý týždeň a Sonic tŕň prasa Bola tam súprava Lego Uniknuté online. Teraz to Lego zoficiálnilo – balík Green Hill Zone Law 1 bude dostupný 1. januára 2022 za 69,99 $ / 59,99 £ / 69,99.

Kolekciu vytvorila 24-ročná britská „super fanúšička“ Viv Grannell prostredníctvom stránky Lego Ideas a po dosiahnutí 10 000 hlasov ju nahradil dizajnér Lego Sam Johnson.

„Každý, kto si za posledných 30 rokov užil videohry na akejkoľvek úrovni, pozná a miluje Sonic – a možno to išlo nezabudnuteľným tempom. Zelená horská zóna S ním. Túto kolekciu sme navrhli tak, aby bola farebná a zábavná ako verzia v hre Zelená horská zóna, Potom ho naplňte množstvom veľkonočných vajíčok a darčekov, ktoré pomôžu fanúšikom vychutnať si niektoré z ich obľúbených herných ikon úplne novým spôsobom.

Celkovo je v tejto kolekcii 1 125 kusov a päť miniatúr: Crabmeat, Moto Bug, Dr. Aktualizovaná verzia hry Eggman and the Phantom Ruby and Sonic. Spolu s tým sa našlo 10 zlatých prsteňov, páka Technique to Spring Sonic and Company, drahokamy a mnoho ďalších veľkonočných vajíčok.

READ  Náhodné: Tu je Steam Deck podobný Nintendo Switch v porovnaní s inými vecami
Sega Sonic Lego
Sega Sonic Lego 2

Čo si myslíte o tejto lego kolekcii Sonic the Hedgehog? Pridáte ho do vlastnej zbierky? Prosím, komentujte nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close