Svet

Problémy Beňovej s dieťaťom: Podrobný popis … Všade kakanie!

Monika Beňová vždy pôsobila na sociálnych sieťach a pokračuje v tom aj po narodení svojej dcéry. Politička zdieľa momenty zo spoločného života s Leom, ale nesnaží sa prezentovať čistou dokonalosťou.

Práve naopak. Bez problémov, ale s nadhľadom sa podelia aj o tie menej príjemné chvíle. „Nič nenahradí bezsennú noc viac ako spánok„ mŕtvi “v nevrlej nočnej košeli ráno medzi 8.20 a 10.15 h,“ napísala v nedeľu. „Inak sú zvyšky mlieka na pleci a hovienka na posteľnej bielizni celkom rozkošné,“ dodala.

Zdroj: Instagram MB

Ako ďalej uviedla Monika, v súčasnosti konzumuje enormné množstvo nočných košieľ, posteľnej bielizne a pracích práškov. A ako bonus má kruhy pod očami a bledozelenú farbu pleti. „A je skutočne„ lahôdkou “použiť rektálnu trubicu o 4.15 a potom vyčistiť koberec, nábytok, parkety a podobne,“ povedala Beňová s tým, že niekedy sa aj s partnerom hádajú, ako dlho nechať malú vyplakať v postieľke. Nezabudla však dodať, že nadovšetko miluje svoju rodinu.

Jej popis sa stretol s pochopením mnohých matiek. A mnohí z nich boli radi za realitu, ktorú Monika prináša na Instagram. “Konečne niekto, kto sa netvári, že dieťa neplače, perfektne spí a nemá problémy. Na Instagrame je kopec takých dokonalých báb od influenceriek a potom sa my, obyčajné matky, cítime neschopné. Veľa sily , “ istá Zuzka napríklad odkázala politikovi.

Béžové ťažkosti s dieťaťom:

Zdroj: Instagram MB

READ  Argentína na prahu historických hlasovaní o legalizácii potratov Argentína

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close