Technológie

Probus 820hp 911 Turbo – a predstavuje rolky

V PH už bolo povedané, že viete, čo dostanete, keď jeden príde Mercedes v úprave Probus. Kľúč je predovšetkým v názve – získate výkonnejší Matte Mercedes, dobrú akciu s jedným alebo dvoma nevyhnutnými vizuálnymi vylepšeniami. Tunerovi dobre slúži už desiatky rokov a dúfam, že ešte veľa rokov vydrží.

Teraz sa však Probus rozvetvuje do nových oblastí. Samozrejme, podobné režimy – tieto dve autá sú ponúkané s priemerným výkonom 760 koní a obe s 22-palcovými kolesami – hoci sa používajú vo veľmi odlišných vozidlách: Porsche 911 Turbo S a Rolls-Royce Ghost.

Teraz je už 911 jedným z najrýchlejších áut na ceste, hoci Prabhas nikdy nezastaví. PowerExtra P38S-820 sa môže zdať ako kosačka na trávu, ale oproti vlajkovej lodi 911 – vrátane nového turba – ide o vylepšenie na 2,1 baru – vďaka čomu je rovnako výkonná ako Ferrari 296 GTB. Probus s jeho 820hp 911 je schopný zrýchliť z 0-62 mph a 211 mph za 2,5 sekundy. Vzhľadom na to, že štandardné auto s výkonom 650 k už bolo dosiahnuté, nie je dôvod o tom pochybovať.

Medzi ďalšie úpravy Porsche patrí nový bodyguard, naklonený výfuk, obrie 21/22-palcové kolesá a nastaviteľné pružiny, ktoré znižujú svetlú výšku až o 25 mm. Pre tých, ktorí si myslia, že 911 Turbo S nemá vzhľadom na jeho výkonnostný potenciál nejaký vplyv, je tu Probus, aby pomohol. Počkajte, kým neuvidíte dovnútra

Ak si však myslíte, že Probus Porsche je nezvyčajné, počkajte si na Probus Rolls Royce. Jeho Ghostbuild je opísaný ako „jedinečný pre majiteľov Rolls-Royce Coast“. Ale určite je to čierne.

6,75-litrový motor V12 s dvojitým turbodúchadlom je k dispozícii s výkonom až 700 koní a 701 lb, čo sú cenné zisky zo štandardných 563 koní / 627 lb ft, ak to kupujúci považuje za málo. To zníži rýchlosť z 0-62 mph na jednu desatinu a Probus vypočíta, že to trvá 4,6 sekundy. Ešte zaujímavejší môže byť športový výfuk s klapkami a prísľubom „dvanásťvalcovej výfukovej nôty“.

READ  PowerSlave Exhumed Worship Classic 90s FPS zotavuje • Eurogamer.net

Ak sú rolky za 300 000 libier stále nevhodné, zvyšné vylepšenia možno očakávať od kozorožca. Pozrite si falošné 22-palcové kolesá, odhalené karbónové aero bity a 30 mm pokles svetlej výšky. Práce na odpružení sa však vykonali „bez ovplyvnenia kvality jazdy“. Všetci sme teraz videli nejaký upravený Rolls-Royce (ak nie s mnohými keramickými skinmi) – je ľahké si predstaviť, že by sme našli niekoho, kto by mal záujem o Prabhas Ghost.

To si samozrejme bude vyžadovať darcovské auto. Ak chcete, uhlíkové doplnky pekne doplnia toto Čierne pobrežie – Je k dispozícii za 315 tis. A samozrejme je tu množstvo turba 911, s ktorými sa dá pracovať. Toto Už krásne pútavý v čierno-zlatom prevedení s červenou pokožkou; Kolo je nepárne Menej ako 200 tisMíňať viac na skúšobnú dobu…

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close