Technológie

Prvá jazda: 2022 BMW 2 Series M240i Coupé Prototype Review

Najvýraznejším zlepšením sedadla vodiča je však riadenie. Poskytuje to mimoriadnu presnosť a váženie je veľmi konzistentné mimo stred. Vďaka extra negatívnemu odklonu predných kolies je väčší záujem aj o zatáčanie.

Rohy M240i sú sebavedomé a veľmi neutrálne. Jeho systém pohonu všetkých kolies je navrhnutý tak, aby poskytoval väčšinu pohonu na zadné kolesá, a každé zadné koleso má elektronickú variáciu na zdieľanie sily, ale vždy je k dispozícii viac priľnavosti, čo umožňuje ešte vyššiu rýchlosť v zákrute vo vlhkom priestore, ale je to tiež zaručené.

Podľa informácií môžete prepínať medzi ekologickým, pohodlným a herným režimom, asistentom riadenia, citlivosťou plynu, nastavením prevodovky a tuhosť adaptívnych tlmičov. Ale M240i xDrive je v adaptácii najlepší.

Po rýchlom behu po poľných cestách dosiahnite mesto, ktoré pri spomalení spomalí vlastnosti riadenia, plynu, prevodovky a vlhkosti. Získajte ho späť a akceptuje väčšinu nastavení hry. Tieto široké vlastnosti zabezpečujú, že nové kupé radu 2 je presvedčivou záležitosťou.

Najdôležitejšie je, že sa cíti ako jeho predchodca v každom detaile, ako najlepší a najzaujímavejší v tejto činnosti. Definitívne volanie po jeho výkonových a dynamických vlastnostiach si bude musieť počkať, kým sa finálna verzia produktu objaví neskôr v tomto roku.

READ  Dlhodobá nádhera bola odhalená ako rýchly podvod

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close