Zábava

PRVÉ FOTKY z dovolenky! Rytmus a rodina odleteli k moru na „uzamknutie“!

Prázdninové obdobie skončilo a veľká väčšina ľudí vzhľadom na globálnu situáciu ani len nepomyslí na globálnu pandémiu cestovania. Ale samozrejme sa nájdu aj takí, ktorí to považujú za najlepší nápad. Bez akýchkoľvek indícií, že plánujú cestu do zahraničia, sa zrazu na Instagram Patrika Vrbovského pridala fotografia z letiska.

Cestovanie je ochromené ako nikdy v novodobej histórii, ale paradoxne, práve preto je ideálny čas na cestu do exotickejších destinácií. Môžete si samozrejme vyberať iba z tých, ktoré prijímajú turistov, ale stále ich je prekvapivo dosť. Vstupenky sú za výhodné ceny, nehovoriac o ubytovacích službách. Rytmus a Jasmine tejto kombinácii zjavne nedokázali odolať.

Pokiaľ ide o rodinu, peniaze nie sú problémom. Rytmus urobí všetko pre milovaných:

Rytmus zverejnil fotografiu z letiska, na ktorej hľadel na lietadlá so Sanel na rukách. „Lockdown pri mori,“napísal iba jednu vetu bez toho, aby aspoň naznačil, kam išiel so svojou rodinou. Ale výber je celkom slušný, veľa exotických rajských krajín s priaznivou” covid “situáciou sa snaží zostať otvorených pre turistov, aj keď za cenu negatívneho testu – Zanzibar, Kapverdy, Keňa, Maldivy, Thajsko, Kuba, Tahiti, Barbados, Mexiko a mnoho ďalších, ale pre našu krajinu sú asi najdostupnejšie a najobľúbenejšie Spojené arabské emiráty, kam presne poletím.

Ktovie, možno sa o pár dní Vrbovskí pochvália aj destináciou a všetko bude jasné. Isté však je, že obdobie najtvrdších opatrení, ale aj zvyčajne suchého počasia na Slovensku, zariadili veľmi dobre. Možno sa však v najbližších týždňoch situácia tak nezhorší, že sa uzavrú hranice. Potom by si museli predĺžiť dovolenku, hoci ani to by pre bohatú rodinu nebol problém.

Zdroj: instagram / topstar.sk

READ  Zo SuperStaristky po chemoterapii je matka: Porodila dcéru ... Ach, aké krásne meno jej dala!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close