Technológie

Prvé pripojenie Ascendu prináša Ray Tracing do Xbox Game Pass

Kyberpunková strieľačka Bum Bol vonku viac ako týždeň a dostal svoj prvý odkaz. Aktualizácia, ktorá bola vydaná včera, sa zaoberá problémami s výkonom a stabilitou vrátane sprístupnenia sledovania lúčov pre hráčov PC využívajúcich Xbox Game Pass.

Dobrá časť príťažlivosti Ascentu je, aké je krásne. Svieti a svieti a jeho uhlová kamera sa bude otáčať, aby odhalila krásne cybervisty. Je to hra, kde sa musíte starať o detekciu žiarenia. Sledovanie DLSS a Ray bolo pôvodne k dispozícii prostredníctvom služby Steam prostredníctvom počítača, ale nie vo verzii Xbox Game Pass.

Teraz je to opravené. Ako Odkaz na odkaz Táto aktualizácia by mala tiež vyriešiť problémy týkajúce sa kooperatívnych hráčov pomocou niekoľkých opráv, vrátane vysvetlení, porúch, problémov s ovládaním v ponukách a chýb duplikátu zbraní.

Ed si to užíval Výstup v jeho recenziiPotom, čo sa vyrovnal s tým, čo cítil, bol pomalý štart. „V Ascente je vaše telo chrám, ale je zábavné skúmať vymeniteľné diely a ponuky hier,“ napísal. „Rovnako ako zbrane, môžete vybaviť dva objekty naraz, aby ste mohli privolať výbušné mikro-pavúky, ktoré hľadajú nepriateľov v blízkosti, čo im dáva veľkú pečať na to, aby po chvíli týchto nepriateľov poslali na oblohu; vystreľte ich do vzduchu a oni explodovať pri elektrostatických výbuchoch. Je toho veľa a Augustovu zliatinu zlata som našiel veľmi ľahko, obzvlášť ťažké stretnutia, keď som ju objavil.

Nerád končím s normálnymi spravodajskými otázkami na RBS, pretože je to trochu mätúce, trochu internet-2006 (najlepší internet roku 2006), ale veľmi ma zaujíma, či hráte Ascent. Ako to zistíte? Ešte som to nehral, ​​ale volajú ma jeho lesklé kaluže.

READ  Spoločnosť Huawei si robí srandu z kľúčových funkcií nových telefónov iPhone 12

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close