Technológie

Prvý CDE pre Slovensko.

Prvý CTE ZED 25 HN, novo predstavená platforma vybavená nákladným autom s potvrdením formulára, bola dodaná spoločnosti HYCA obchodným zástupcom výrobcu pre Slovensko pre tricard zákazníkov.

Kompaktná konfigurácia stabilizátorov a flexibilita boomu ZED sigma od spoločnosti CTE sľubovali investície do modelu trojkolky, uviedla CTE.

Adrian Awuk, obchodný riaditeľ spoločnosti TreeCard, uviedol: „ZED 20.3HV už máme a teší nás vynikajúca flexibilita, ktorú tento stroj poskytuje, najmä funkcia hore a dole.

“Nakoniec sme poďakovali modelu HN za 7-tonový podvozok, ktorý sme poskytli. V praxi je to ešte lepšie, pretože môžeme byť veľmi blízko budovy a nemusíme používať spúšťače horizontálne.”

Táto jednotka bude slúžiť hlavne na údržbu, ako je čistenie fasád hlavnej funkcie slovenskej spoločnosti.

ZED 25 HN_2 sm

Oblastný manažér CDE Tim Hunt dodal: „Adrian bol mladý začínajúci podnikateľ a predtým, ako sa rozhodol, urobil rozsiahly prieskum trhu, takže pre nás bolo uspokojivé zvoliť si riešenie CDE.“

CTE ZED 25 HN má pracovnú výšku 25 m, 12 m a nosnosť koša 250 kg, dvojitý zberač a dva teleskopické výsuvy. Tento model má proporcionálne elektrohydraulické ovládacie prvky na riadenie kvapaliny pri vysokej rýchlosti pri súčasnom zrýchlení a klesaní.

Predajcovia spoločnosti HYCA nedávno kúpili dve súpravy CTE ZED 29 J, ktoré sa majú inštalovať do podvozku s hmotnosťou 18 ton a 12 ton.

READ  Web majiteľa PlayStation Gilson „oficiálne vyradený z prevádzky“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close