Technológie

PS5, PS4 môžu byť konečne prenosné s oficiálne licencovaným PlayStation Backbone One

Mnohí z vás si zamilujú PS Vita a jeho predchodcu, PSP, a je to pochopiteľné – oba sú skvelé vreckové systémy. Ale keďže je veľmi nepravdepodobné, že by Sony vyrobila ďalší, toto môže byť ďalšia najlepšia vec: oficiálne licencované Jedna chrbticaSpolupracuje s iPhone a aplikáciou PS Remote Play, aby ste si mohli vychutnať svoje PS5 a PS4, nech ste kdekoľvek.

Niektorí z vás tento produkt možno poznajú, no pre tých z vás, ktorí nie, je to šasi pre váš smartfón, ktoré obsahuje tradičné ovládacie prvky. V tomto prípade je produkt podporovaný PlayStation, takže získate farebnú schému, ktorá presne zodpovedá ikonickým tlačidlám na tvári konzoly a dizajnu DualSense.

„Elegantné farby, materiály a povrchové úpravy sú inšpirované dizajnom bezdrôtového ovládača DualSense konzoly PS5, vrátane priehľadných tlačidiel na tvári a vizuálne jedinečného plávajúceho vzhľadu,“ uvádza sa v tlačovej správe. Aplikácia PS Remote Play bola nedávno aktualizovaná, aby vám umožnila prebudiť vašu konzolu, nech ste kdekoľvek.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close