Technológie

PSA: Toto je posledné odpočítavanie platieb kreditnými kartami cez 3DS a Wii U eShop (Severná Amerika)

Obrázok: Nintendo Life

Koncom marca 2023 sa so slzami rozlúčime s Wii U a 3DS eShopom, obchodmi s úžasnými výnimkami a skvelými portami. Ich zatvorenie je určite frustrujúce a všetci si ich musíme poriadne zaobstarať, kým sa naše sťahovanie a nákupy nekončia navždy.

Úplné zatvorenie obchodov síce trvá 10 mesiacov, no v Severnej Amerike je stále nejaký termín. Od 23. mája Do svojho Wii U alebo 3DS eShopu už nemôžete pridávať prostriedky pomocou kreditnej karty; Naozaj sa to stalo Do Európy sa vrátil v septembri 2019. Ak je toto váš hlavný spôsob získavania financií a ste v Severnej Amerike, môže to byť víkend plný výdavkov.

Tak ako my všetci, bez ohľadu na región 29 augusta Obnovte všetky kreditné karty eShopu. Zatiaľ však najlepšia možnosť Prepojte svoj Nintendo účet so starým Nintendo Network ID; Všetky prostriedky pridané na váš účet Switch sú dostupné na Wii U a 3DS eShope.

Na to všetko máme skvelého sprievodcu, ktorý si môžete pozrieť nižšie:

Zostavili sme zoznam najlepších exkluzívnych produktov v každom obchode a mali by ste zvážiť ich získanie / stiahnutie pred zatvorením budúceho roka.

Takže, ak ste v Severnej Amerike a chcete pridať prostriedky do 3DS / Wii U eShopu pomocou vašej kreditnej karty, teraz je ten správny čas.

Ale nie v Európe, Európe – ed.

READ  Objavili sa nové zábery zo zrušenej Kirbyho hry GameCube

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close