športové

PSG stanovila jasné podmienky na predaj Neymaru

dnes 18:00
|

Pred pandémiou koronavírusov Barcelona uviedla, že by chcela prijať letos v lete Lautaro Martínez a Neymar. Cieľom bolo vytvoriť najlepší útok na svete, ale tento plán zatiaľ nefunguje.

Počas rokovaní boli úradníci nútení uprednostniť Argentínu a všetko naznačuje, že dohoda sa uzavrie v nasledujúcich mesiacoch.

Barcelona sa dozvedela o možnej dohode o Neymare, podmienky Paríža Saint-Germain však nie sú uspokojivé. „Parížania“ sú pripravení prepustiť ho, nesúhlasia však s výmenou hráčov a žiadajú ho o 175 miliónov eur. Barcelona a pravdepodobne žiadny iný klub si tento rok nebudú môcť dovoliť túto sumu.

Barcelona využila prerušenie futbalových sezón na rokovanie o možnej dohode s Parížom Saint-Germain. Katalánci vedia, že Neymar sa tam chce vrátiť.

Rokovania však nešli tak, ako dúfali, francúzsky klub sa nezaujímal o žiadneho hráča z Barcelony. Trval len na peňažnej sume, ktorá viedla k okamžitému prerušeniu akejkoľvek diskusie.

Keďže prechodné obdobie môže trvať do januára, Barcelona má stále šancu získať brazílčana. Závisí to však aj od toho, či Neymar vyvíja nátlak na svoj tím a či PSG nakoniec zmení hráčov.

Rokovania ešte nie sú ukončené, ale vyhlásenie Parížskeho Saint-Germainu všetko výrazne komplikuje. Barcelona, ​​ktorá má tím francúzskych hráčov ako Antoine Griezmann, Samuel Umtiti a Ousmane Dembélé, stále dúfa, že bude možné dohodnúť sa na výmene hráčov.

Paríž Saint-Germain potrebuje určitú sumu peňazí, aby mohol vyrovnať účty a podpísať zmluvy s novými hráčmi. Futbalisti, ktorí ho zaujímajú, však nie sú z Barcelony.

Barcelona, ​​ktorá si neželá zaplatiť takúto sumu, rokovania o chvíľu odloží. Zatiaľ sa sústredí na akvizíciu Lautara Martíneza av prípade Neymaru bude čakať na správnu príležitosť.


Mladý Japonec a jeho futbalové zručnosti:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close