šport

PTO ešte musí potvrdiť Marakéš pre Collins Cup, ale súhlasí s tým, že to „zodpovedá účtu“ – Elite News

2023 nebol potvrdený ani vyvrátený Collinsov pohár PTO, ktorá sa koná v novembri v Marakéši, hovorí, že zaškrtáva políčko, aby sa uskutočnila prehliadka PTO na „nové a vzrušujúce miesta“.

V auguste sa v Šamoríne na Slovensku uskutočnili prvé dva ročníky Collins Cupu, výstavného podujatia PTO a triatlonového ekvivalentu golfového Ryder Cupu.

Postaví sa proti sebe 12 najlepších športovcov a športovkýň z Tímu Európy, Tímu USA a Medzinárodného tímu vo formáte head-to-head. V roku 2021 v pôvodnej verzii Neskôr Stresujúcejšie o 12 mesiacov neskôr.

PTO naznačil, že bolo ich zámerom rotovať tím v priebehu podujatia a zdá sa, že by sa to mohlo stať tento rok po tom, čo holandská webová stránka 3athlon.nl zverejnila snímku obrazovky nedokončeného tímu. [and presumably unintentionally published] Stránka, zrejme na webe PTO, sa nachádza v polovici novembra v Marakéši v Maroku.

Ale keď sme dnes kontaktovali PTO, hovorca povedal: „Nie je žiadnym tajomstvom, že usilovne pracujeme na tom, aby sme turné PTO zaviedli na nové a vzrušujúce miesta – a Marakéš tomu určite vyhovuje.

„Ale Collins Cup nie je potvrdený v Marakéši.“ Akonáhle budeme mať potvrdené stávky, oznámime ich.

‚zdvihni ruku‘

Chris Kermott je výkonným predsedom PTO

Zatiaľ odhalili oboje US Open v Milwaukee A prvý Asian Open v Singapure V rámci turné PTO 2023 Collins Cup zaručil, že v auguste nebude na svojom obvyklom mieste.

Nedávno som sa rozprával s Chrisom Kermodom kvôli zatiaľ nepublikovanému článku, v ktorom sa diskutuje o jeho prvých šiestich mesiacoch vo funkcii výkonného predsedu PTO, predtým bol prezidentom ATP.

Naznačil som, že oneskorenie zverejnenia ich úplného kalendára nepomohlo športovcom a odvetviu ako celku – a ostro kontrastovalo s jeho bývalým tenisovým kontextom.

A nezaklopal na otázku: „Zdvihni ruku. Sme veľmi noví, sme v počiatočnom štádiu a budú problémy. Ak ste zavedený produkt, môžete vyjednávať skôr.

READ  Zjazd Petry Vlhovej

„Bude to chvíľu trvať, ale môžem vám povedať, že keď budeme v roku 2024 plne funkční, budeme mať kalendár, ktorý bude pevný na päť rokov.“

Malo by sa tiež zdôrazniť, že podobný príbeh existuje aj inde v profesionálnom triatlone – Nice bolo potvrdené ako jediný spoluorganizátor majstrovstiev sveta IRONMAN Minulý mesiac DPlán WTCS bol nedávno revidovaný tiež.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close