Technológie

Rally Adventure DLC Mapa odhalená

Forza Horizon 5: Rally Adventure vychádza koncom tohto mesiaca a Playground Games teraz odhalili mapu pre nadchádzajúcu expanziu s tematikou rally.

Druhé rozšírenie pre Forza Horizon 5, Rally Adventure, bolo spustené 29. marca a hry Playground Games od Xbox Game Studio sa konečne poriadne pozreli na mapu pre nový región Sierra Nueva, ktorý do hry prichádza s DLC.

Mapa Forza Horizon 5: Rally Adventure

Keď PlayStation ohlásil Forza Horizon 5: Rally Adventure, držal mapu nového rozšírenia veľmi blízko svojej hrude. Teraz sa poďme pozrieť na to, čo budeme pretekať v Sierra Nueva koncom tohto mesiaca, vrátane niektorých pozoruhodných atrakcií, ako je masívny opustený lom v Orogrande, piesočné duny Valle de Foranios a les paliem. Všetky lámavé stromy.

Forza Horizon 5: Rally Adventure je samozrejme na tému rally a so svojím novým kariérnym režimom trochu mení hru tým, že odstraňuje pretekársku frontu a namiesto toho žiada hovory od spolujazdca. Okrem novej hrateľnej oblasti a nového kariérneho režimu pridáva rozšírenie aj desať nových áut, odomykateľnú kozmetiku a novú rozhlasovú stanicu. Očakávajte ďalšie úspechy Forza Horizon 5 s rozšírením.

Čo robíš na novej mape? Vrátite sa do Mexika s Forza Horizon 5: Rally Adventure 29. marca? Dajte nám vedieť!

READ  Tím skúma budúce možnosti biometrie tváre pre voľby, DNA pre občianske záznamy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close