Technológie

Rám je podobný ako vo Wordley, ale s rozpoznateľnými filmovými fotografiami

Niektorí priatelia nedávno zostavili zložený zoznam 50 najlepších filmov tisícročia, z ktorých som videl iba osem. To nie je dobré pre moje šance v novej logickej hre Framed podobnej Wordle, ktorá vás vyzve na identifikáciu filmu z fotografií. môžeš Hrajte zadarmo vo svojom prehliadači.

Pravidlá sú jednoduché a budú známe každému, kto hral najnovšiu vlnu hier, ako je táto. Máte obmedzený počet tipov na pomenovanie filmu; Každý falošný odhad odhaľuje nový zátiší a ďalšiu príležitosť hádať; Vyhrajte alebo prehrajte, získate niekoľko farebných štvorčekov, aby ste sa mohli jednoducho podeliť o svoje rozhodnutie; A existuje len jeden obrázok na označenie dňa.

Našťastie, dnešný film nie je posledných 22 rokov, dostal som ho na tri hádanky.

Hoci sú rôzne hry inšpirované slovami bežné, myslím si, že v spektre sedia. Na jednej strane máte Wordley, Nerd, Actard, z ktorých všetky mi pripadajú ako logické hry. Možno máte znalosti, ktoré potrebujete na ich vyriešenie, ale mali by ste preskúmať, aby ste našli odpoveď v čo najmenšom počte krokov.

Na druhom konci máte srdce, kto ste?, teraz zarámované, z ktorých všetky vyzerajú skôr ako triviálne hry než hádanky. Ak poznáte odpoveď, poznáte odpoveď. Ak tak neurobíte, hry odhalia viac informácií – statické zábery v rámčeku budú užitočnejšie, keď budete postupovať ďalej – ale v skutočnosti si s ničím nezahrávate. Tento pocit „OK, tento film nepoznám“ ma včera prinútil zahodiť, ale keď sa pozriem späť, bolo to nesprávne, pretože v poslednom rámčeku bol znak s názvom filmu.

(Svet má pocit, že sedí niekde v strede tohto spektra a poskytuje smery a vzdialenosti, ktoré vám pomôžu uvedomiť si svoju cestu k identite krajiny, aj keď nepoznáte jej tvar.)

READ  Výzva na aukcie: Ponúknite podujatie súvisiace so zmenou klímy na Slovensku

Každopádne, rámovanie je zábava. Toto je ďalší spôsob, ako otestovať svoje priemerné znalosti, vyplniť chaty WhatsApp s priateľmi a rozptýliť sa pri práci. Hrajte tu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close