Rangers hostí Greyhounds v ich poslednom domácom zápase v piatok pred prestávkou

16. december 2022 – Ontario Hockey League (OHL)Kitchener Rangers tlačová správa

Kitchener, Ont. – Rangers odohrajú svoj posledný domáci zápas pred vianočnou prestávkou v piatok, keď Blueshirts hostí Sault Ste. Marie Greyhounds prvýkrát v tejto sezóne. Buck drop je stanovený na 19:30 v Audi.

Pozoruhodné odkazy:

Vstupenky: Kúpiť online | (519) 578-1570

TV: Rogers TV, kábel 20 (kuchyňa)

TV: Shaw TV, Cable 10 (Sault Ste. Marie)

TV: Super Sports Pack, kábel 471 (Ontário)

Video stream: OHL Live na CHL TV

Rádio: CityNews 570 AM KGGL

V tomto piatkovom zápase Rangers oslavujú sviatky a dostanú sa do vianočnej nálady. Je to posledný domáci zápas Rangers pred prázdninovou prestávkou a ako lepšie začať sviatočnú sezónu ako piatkový večer v The Audi? Oblečte si svoj najlepší „škaredý“ vianočný alebo sviatočný sveter a vydajte sa osláviť sezónu do The Odd! Okrem toho sa bude počas hry hrať vianočná hudba spolu s prvkami video dosky s tematikou sviatkov a funkciami videa.

Informácie o lístku:

Vstupenky na domáce zápasy Rangers sú 21 dolárov pre deti a 25 dolárov pre dospelých a dajú sa kúpiť online už teraz. Okrem toho si fanúšikovia môžu zakúpiť vstupenky telefonicky zavolaním do centra v pokladni Square na čísle (519) 578-1570. 400 East Ave. Vstupenky je možné zakúpiť osobne v Activa Box Office v Kitchener Memorial Auditorium N2H 1Z6 alebo v Square Box Office Center na 101 Queen St N, Kitchener, ON N2H 6P7.

Hamara & Mesher na majstrovstvách sveta juniorov:

Dvaja Kitchener Rangers budú súťažiť na nadchádzajúcich majstrovstvách sveta juniorov v hokeji 2023, ktoré sú naplánované na 26. decembra až 5. januára v Halifaxe, NS a Monctone, NB Tomáš Hamara (Česká republika) a Filip Mešár (Slovensko). Pokiaľ ide o súpisky národných juniorských tímov, nebudú sa v najbližších týždňoch uchádzať o Kitchener. Fanúšikovia Rangers môžu sledovať majstrovstvá sveta juniorov v hokeji v národnej televízii v Kanade na TSN a NHL Network v Spojených štátoch. (čítaj viac)

READ  Stiahnite si torrent stránky Spiderman No Way Home HD online zadarmo

Rangers tento týždeň uskutočnili dve akvizície:

Po akvizícii šampióna OHL 2022 Marca Costantiniho 13. októbra generálny manažér Rangers Mike McKenzie vymenil v utorok za kapitána Oshawa Generals a obrancu Leytona Moora. Včera Rangers získali vtedy popredného strelca OHL a kandidáta Dallasu Stars Francesca Arcuriho z Kingston Frontenacs.

tvárou v tvár:

Kitchener hral svoj najlepší hokej v sezóne, vyhral štyri zápasy v rade a päť z posledných šiestich, pričom počas tohto úseku získal 10 z 12 možných bodov. Rangers majú v posledných 10 zápasoch bilanciu 6-4-0-0. Medzitým majú Greyhounds bilanciu 5-3-0-2 v posledných 10 zápasoch a nedávno na ceste porazili Owena Sounda 4-3. Vyhrali teda štyri z posledných piatich zápasov.

V tejto sezóne má Kitchener dva zápasy nad 0,500 s rekordom 9-7-0-0 v The Odd. Na ceste, Sault Ste. Marie má bilanciu 6-8-2-0 v 16 zápasoch.

V sezóne 2016-17 Kitchener zaznamenal bilanciu 5-14-2-0 v 21 zápasoch proti Greyhounds. V 10 zápasoch na The Odd má Kitchener bilanciu 2-6-2-0.

Posledné stretnutie týchto dvoch klubov sa uskutočnilo opäť 17. decembra 2021. Greyhounds vyhrali 4:3 po predĺžení. Ty Hollett, Roman Schmidt (Tampa Bay Lightning) a Reid Valade boli v ten večer na výsledkovej listine.

Hľadá sa Rangers:

Očakáva sa, že nové akvizície Leyton Moore a Francesco Arcuri (Dallas Stars) budú debutovať v zostave Kitchener v piatok večer. Moore zaznamenal 24 bodov v 27 zápasoch za Oshawu, čo z neho robí najlepšieho obrancu na súpiske Kitchener Rangers. Arcuri sa pripojil k Kitcheneru s 23 najlepšími gólmi v lige a v doterajšom priebehu sezóny má na konte 34 bodov v 29 zápasoch. Teraz vedie súpisku Rangers v počte bodov, o tri pred kapitánom Francescom Pinellim (Los Angeles Kings).

Dvaja ďalší korčuliari Ranger sa dotkli bodkovanej čiary smerujúcej do piatkového večera. Carson Rehkopf minulý piatok predĺžil svoju sériu na šesť zápasov so siedmimi gólmi a tromi asistenciami. Rehkopf je v tejto sezóne tretí v presilovkách s deviatimi gólmi a delí sa o druhé miesto so spoluhráčom nováčika Francescom Arcurim s 10. Sop má vo svojom aktuálnom behu šesť bodov (1G, 5A).

READ  Taiwan má najrýchlejší internet na svete | Taiwan News

Francesco Arcuri (Dallas Stars), Tomas Hamara (Ottawa Senators), Philippe Mescher (Montreal Canadiens), Francesco Pinelli (Los Angeles Kings) a Roman Schmidt (Tampa Bay Lightning) sú piati korčuliari Kitchener, ktorých vylosoval a podpísal. klubov NHL resp.

Skaut chrtov:

Chrty boli tento týždeň zaneprázdnené aj prostredníctvom obchodného trhu, keď získali Brendana Sirisottiho z Niagara Ice Dogs. Kitchener videl Sirisottiho minulý piatok večer v ich poslednom zápase, kde zaznamenal asistenciu. K Greyhounds sa pripojil po celkovom 21 bodoch (7G, 14A) v 23 zápasoch za Niagaru v tejto sezóne.

Bryce McConnell-Parker (New York Rangers) vedie v tejto sezóne bodovania Greyhounds s 32 bodmi (16G, 16A). Pokračuje vo svojej nováčikovskej sezóne, v ktorej pred sezónou zaznamenal 49 bodov (23G, 26A) v 68 zápasoch.

Brankár Charlie Schenkel má siedmu najlepšiu úspešnú úspešnosť v lige na úrovni 0,912 a tretí najlepší priemer gólov medzi brankármi, ktorí v tejto sezóne odohrali 10 alebo viac zápasov. Schenkel sa delí o vedenie ligy s dvomi vypadnutiami v tejto sezóne.

Kirill Kudryavtsev (Vancouver Canucks) a Bryce McConnell-Barker (New York Rangers), obaja zo Sault Ste. Mary Greyhounds boli draftovaní ich klubom NHL.

Pokrytie vysielania:

Piatkový večerný zápas bude naživo vysielaný v celom regióne Kitchener a Waterloo na Rogers TV, káblovom kanáli 20 a Sault Ste. Marie na Shaw TV, káblovom kanáli 10 a cez Ontario na Super Sports Pack na kanáli 471 pre káblových predplatiteľov. Jason Haakholm (play-by-play), Dan Balichuk (farebný komentár) a Sean Furfaro (hostiteľ) budú volať hru v televízii. Zápas sa bude vysielať naživo online na OHL Live na CHL TV.

Okrem toho môžu fanúšikovia počúvať hru v rádiu na CityNews 570 AM CKGL. Mike Farwell (play-by-play) a Chris Pope (farebný komentár) zavolajú hru do rádia. Zatiaľ čo Farwell prijíma telefonáty z Rangers Nation po všetkých domácich zápasoch v Kitchener Memorial Auditorium, fanúšikovia môžu sledovať rozhlasovú predzápasovú šou 30 minút pred vypadnutím puku a byť súčasťou vysielania s predĺženými programami po zápase. Fanúšikovia môžu zavolať na číslo 519-570-2545 a porozprávať sa o hokeji Rangers počas rozhlasových relácií po zápase.

READ  Konflikt a nádej odrážajú medzigeneračné spolužitie vo Waltzing Matilde

Pre viac informácií o vysielaní Kitchener Rangers kliknite sem.

Ďalšie:

Rangers odohrajú svoj posledný zápas pred vianočnou prestávkou už túto nedeľu proti Steelheads v Mississauge o 14:00. East Avenue Blue hostí Peterborough Beats v ich ďalšom domácom zápase v The Audi v piatok 30. decembra.