Zábava

Ray Winston zdieľa svoju lásku k Walesu počas natáčania v Newporte a Barry

Britská televízna licencia je tento týždeň v južnom Walese, pretože Ray Winston zvažuje nový film v regióne.

Winstone Stone Preacher: The Life of Gem Belcher – Skutočný príbeh mladšieho boxera, ktorý sa vo veku 19 rokov stal v roku 1900 majstrom sveta.

Newportského chlapca a „Newports Rocky“ splodil Matt Hookings, syn Davida ‚Bombera‘ Pierceho, väčšina filmu sa natáčala v južnom Walese.

Prečítajte si viac: Príbeh boxera takmer svetového šampióna „Rockyho z Newfordu“

Herci a štáb, vrátane Hry o tróny a herca Hviezdnych vojen Juliana Clovera a hviezdy Kráľovstva nebeského Mortona Sokasa, boli v stredu v hoteli Westgate v Newporte a vo štvrtok v kostole sv. Godcocka neďaleko Barryho.

Po prestávke v rozhovore s WalesOnline Winstone povedal, že by bolo skvelé byť späť vo Walese s „krásnymi“ a „sexy“.

Matt Hookings s členmi tímu v Barry

Odohráva sa v kostole sv. Gadoka neďaleko Barryho

„Vždy som tu rád bol,“ povedal. „Keď som bol chlapec, mama a otec nás vozili najmä do severného Walesu. Vtedy sme v šesťdesiatych rokoch nemali peniaze na let do zahraničia. Bolo to pre nás atraktívne miesto.

Na krásu tohto miesta nikdy nezabudnete. Keď myslíte na Wales, myslíte na Cardiff a Swansea, ale na také miesta nemôžete nikdy zabudnúť [Llancarfan]. Je to krásne miesto. Tento kostol má tiež veľa histórie.

„Ľudia tu sú krásni. Futbalu práve teraz veľa nedávajú, pretože boli vyradení [of Euro 2020]. ”

Ray Winston hrá hlavnú úlohu v hre The Preceptor: The Life of Gem Belcher

Ray Winstone povedal, že bol ohromený krásou a históriou kostola

Winston, ktorý je vášnivým fanúšikom boxu, hrá Billa Warra, ktorý trénuje Jem a stáva sa náhradným otcom.

READ  Slovenská speváčka Karin Ann Prečo je hlasom generácie Z CEE

Na otázku, prečo ho projekt zaujal, odpovedal: „Je to o boxe, som veľký milenec. Boxujem sám od mala. Je to niečo, čo som robil vtedy. Robil to môj starý otec a môj otec.

„Keď som sa dozvedel o modernizácii boxu, fascinovalo ma to. Dostal som scenár a dúfal som, že sa zmestí do tohto štandardu – a prekvapivo mi to prišlo veľmi dobré. Film mi zaškrtáva všetky políčka.

Film bol naplánovaný na úplné nakrúcanie vo Walese, ale Hawkings – ktorý ho napísal, produkoval a hrá Jem Belchera – povedal, že mal problém dostať sa sem finančne.

Matt Hawkings hovorí, že je hrdý na to, že zvládol obsadenie a štáb. Na obrázku je tím v kostole sv. Gadoka v údolí Glamorgan

Matt Hawkings, ktorý film napísal a produkoval, hrá hlavnú úlohu

„Je to hanba,“ povedal. „Creative Wales sa nápad páčil a podporil ho, ale nepodporil ho finančne. Film Wales podporil fázu vývoja s fázou 15 000, ale nepokračoval v ňom ďalej. Získanie podpory Walesu je skutočný boj. S históriou môjho otca a veľkou časťou herca z Walesu som dúfal, že to zvládnem doma.

Nenechal však nedostatok financií a povedal, že kvalita obsadenia a posádky je dôkazom toho, čo sa dá urobiť s relatívne malým rozpočtom.

„Tento film je so mnou desať rokov a je šialené snažiť sa ísť tak ďaleko,“ dodal. „Sme hrdí na to, že si myslíme, že sa nám to podarilo. Máme úžasné obsadenie a je to vzrušujúce.“

Odohráva sa v stredu v hoteli Westgate v centre mesta Newport

Julian Clover a Morton Sokas s ďalšími hercami odohrávajú v hoteli Westgate

Existuje mnoho podobností medzi Jemom Belcherom, ktorý zomrel v roku 2000 vo veku 41 rokov, a Hawkingovým otcom „Bomberom“ Pierceom, a keď si ho priblížili ako majstra sveta, než ho brutálne prerušili život, pripomenuli si ho sochou v Newporte.

READ  Na Slovensku známy rumunský hudobník Rhythmus Capor Borros

Zomrel tragicky na syndróm dospelého úmrtia (SADS) a jeho pohrebu na cintoríne Stowe Hill sa zúčastnilo asi 2 000 ľudí.

Odohráva sa v stredu v hoteli Westgate v centre mesta Newport

Bronzová socha boxera Davida ‚Bombera‘ Pierca bola nainštalovaná 9. júna 2018 v blízkosti rieky Usk v Newporte.

Prihlásením sa k nášmu bezplatnému online bulletinu z Walesu môžete odosielať všetky správy, ktoré potrebujete vedieť, priamo do vašej doručenej pošty.

Prihláste sa na odber v priebehu niekoľkých sekúnd – Kliknite sem, zadajte svoju e -mailovú adresu a postupujte podľa pokynov.

Jay Gill, koproducent filmu, povedal: „Medzi Jemom a Mattom a jeho otcom je veľa podobností. Potom, čo Mattov otec v mladom veku zomrel, sa jeho rodina zhromaždila okolo neho a tvrdo pracoval na svojej túžbe odvážiť sa.“ do tvorivého priestoru a hereckého sveta.

„Matt podniká, takže mohol nadviazať dôležité kontakty. Ukazuje to, že máme ľudí ako Julian Clover a Ray. [Winstone]. Kto iný ako Ray môže rozprávať príbeh o histórii boxu? Ray nie je taký oddaný, pretože hru tak miluje.

Dátum vydania filmu zatiaľ nie je potvrdený.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close