Technológie

Reakcie na správy WhatsApp prichádzajú

Ak trávite dostatok času používaním sociálnych aplikácií, na niektoré formáty UX si zvyknete. Príkladom je schopnosť reagovať na správu alebo príspevok – spomeňte si na DM alebo Instagram alebo Twitter – ale pri väčšine tradičných chatovacích aplikácií sa to nemusí zobraziť. WhatsApp to však chce zmeniť a pracuje na tom, aby priniesol reakcie na správy na jeho používanie.

Podľa WABetaInfo, Reakčná funkcia je v súčasnosti vo vývoji. Niektorí používatelia dostali nižšie uvedenú správu, že dostali reakciu, ale nemôžu to vidieť vo svojej verzii aplikácie, ktorá sa odporúča interne alebo v konfigurácii, ktorá nie je vo všeobecnosti kompatibilná s veľmi malým počtom používateľov.

Nikto iný ako táto správa, ale očakávajte, že sa táto funkcia objaví v beta verzii pripravovanej aplikácie. Pravdepodobne dostaneme konkrétne emoji, na ktoré budeme reagovať, ale nevieme presne, ako to WhatsApp vykoná. Pomocou služby Facebook Messenger je možné prispôsobiť sériu 6 reaktívnych emodži a na niektorých miestach alebo miestach na Instagrame existujú jednoduché označenia Páči sa mi. Myslím si, že je to blízke tomu, čo uvidíme v iteračnom messengeri WhatsAppu, ale uvidíme.

Aká je vaša reakcia na túto správu? Myslím si, že je to krásne

READ  Wonderlands Crossplay je stále nefunkčný, tak si kúpte novú konzolu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close