šport

Real Madrid sa postaví do Interu Miláno Milana Škriniara?

Real Madrid údajne plánuje získať stredného obrancu Interu Miláno Milana Škriniara ako voľného hráča, keď mu na konci sezóny vyprší zmluva.

Real Madrid Hovorí sa, že dúfajú, že vyhrajú podpisové preteky Inter Miláno Po strede Milan Škriniar.

Slovenský reprezentant vstúpil do posledného ročníka svojej zmluvy s Nerazzurri a v lete sa oňho zaujímalo množstvo klubov.

Tottenham Hotspur šéf Antonio Conte Údajne bol záujem o zjednotenie so Škriniarom, no Lilywhites sa namiesto toho vrátili do Barcelony. Klement Lenglet.

S Tottenhamom mimo obraz, Paríž Saint-Germain Škriniar sa posunul do čela poradovníka na podpis, no požiadavky Interu boli príliš vysoké na to, aby ich francúzsky majster splnil.

Napriek tomu, že môže v roku 2023 odísť na voľno, Inter sa domnievalo, že za rozlúčku s 27-ročným hráčom bude požadovať až 70 miliónov eur (61,5 milióna libier).

© Reuters

teraz Futbalový Insider Real Madrid sa teraz údajne snaží získať Škriniara ako voľného hráča. Antonio Rudiger Počas leta.

Rudiger odišiel Chelsea Teraz má problémy, pretože mu končí zmluva Eder Militau A David Alaba Pre začiatok, kedy Carlo Ancelotti Je toho viac Nacho Fernandez v jeho poradí.

Ak však bude jasné, že Škriniar nepodpíše novú zmluvu na San Siro, očakáva sa, že Tottenham a PSG obnovia svoj záujem, zatiaľ čo Chelsea si údajne zachová svoj záujem.

Škriniar podpísal Interu zo Sampdorie v roku 2017 za poplatok 30,6 milióna libier a stredný obranca nazbieral 11 gólov a štyri asistencie v 223 zápasoch za Nerazzurri vo všetkých súťažiach.

6ft 2in obranca nastúpil na všetkých osem zápasov Interu vo všetkých súťažiach v tejto sezóne a za posledných päť rokov vyhral titul Serie A, Coppa Italia a Supercoppa Italiana.

READ  Harry Maguire môže po incidente cestovať domov

Prisnel Kimbembe z Paris Saint-Germain tlieska fanúšikom v septembri 2022© Reuters

PSG sa napokon odmietlo podvoliť požiadavkám Interu na Škriniara, ale Christophe GaltierWinova strana prehrala Presnel Kimpembe Zranenie hamstringu ho vyradilo na šesť týždňov.

Caltier dostal začiatkom tohto týždňa otázku, či neľutuje, že sa nedohodol so Škriniarom Danilo Pereira V súčasnosti spoločne zastupujú Sergio Ramos A Marginos Traja muži PSG v zadnom rade.

Caltier si však nerobí žiadne starosti s tým, že by klesol v akadémii a na tlačovej konferencii povedal: „S týmto šialeným plánom sme chceli extra stredného obrancu. Mali sme pravdu. Minulý týždeň to nebolo možné dotiahnuť do konca.“

„Chápem svojho šéfa, že neprijal podmienky Interu Miláno. Budeme pracovať s tímom, aký máme. Mám všestranných hráčov.

„Máme integrovať mladého hráča alebo zmeniť systém? Uvidíme. Sú tam mladí hráči s veľkým potenciálom. To je pre mňa dôležité a Luis Campos ustanoviť opatrovníka, ale bohužiaľ sa nám to nepodarilo.“

Ponuke odolal aj Inter Alessandro Bastoni V letnom období bol 23-ročný hráč silne spájaný s Tottenhamom pred prestupom do Talianska.

id:494848:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect7184:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close