Technológie

Recenzia Mercedes Benz triedy C C220D2021

Nie je to také šetrné ako konkurencia. Údaje z testu WLTP od 54,3mpg do 56,5mpg dávajú priemerné emisie CO2 od 131g / km do 138g / km. Pre porovnanie, 320d sa môže pochváliť príslušnými číslami 56,5-62,8mpg a 118-130g / km.

Vynikajúci výkon prevodovky modelu C220d pomáha veci, aby boli stále hladšie a plynulejšie. Tento pohon sa odráža v precíznom zaobchádzaní, ktoré reaguje rýchlejšie ako predtým. Všetko sa začína volantom, ktoré oba dobre vážia, a vďaka prijatiu zmeneného pomeru je o jeho pôsobenie väčší záujem.

Preferovaný systém riadenia všetkých kolies zaujme vodičov, ktorí prejavia záujem, a poskytne jasný zdvih v agilite. Je vhodnejšia pre uvoľnené vlastnosti modelu C220d ako iné novšie varianty triedy C, ale stále stojí za to pre tých, ktorí veľa jazdia v meste, pre svoju manévrovateľnosť pri nízkej rýchlosti a parkovanie (až do 10,64 metrov nižšie), čo sa týka zo svojej 43cm redukcie v odbočovacom pruhu.

Schopnosť pruženia nasiaknuť nerovnosti povrchu, zvládnuť občasné nerovnosti a oficiálne zvládnuť zmeny odklonu umožňuje novej triede C dodávať úžasný tok. Je veľmi ľahké umiestniť ho na cestu, namierenú priamo na miesto, kam smerujete, a jeho činy sú vyvážené.

Má veľmi pôsobivú úroveň priľnavosti, avšak o čom svedčí predĺžená jazda hodinu na juh od Stuttgartu alebo zvlnené kopce na juh, ovládanie karosérie skutočne vyniká. Sklo C-Glass poskytuje jasný obraz o tom, kde sú stanovené limity adhézie podvozku, keď narazíte na tvrdý povrch v zákrute, a to jasne definovaným spôsobom.

Aj keď má C220d hodnotenie dynamiky jazdy 320d, určite ho posúva bližšie. Keď sa obaja spoja, bude to fascinujúci experiment.

Tento nový Mercedes však čistí svoje potrubie BMW Konkurentom kvality jazdy bolo naše testovacie auto, minimálne pokiaľ bolo špecifikované s voliteľným adaptívnym zadržiavaním. Toto poskytuje veľké rozšírenie postavy, čo dáva skutočne súdržný pocit v režime pohodlnej jazdy a ešte viac atletických kvalít v hre.

READ  Umývate si nesprávne ruky? Obrázok ukazuje, ako dlho by ste si mali umývať ruky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close