Technológie

Registrácia na finálny Fantasy 7 Battle Royale, Prvý vojak, je teraz otvorená na stránke g Eurogamer.net

Zaregistrujte sa teraz a začiatkom júna budete mať šancu hrať.

Registrácia je teraz otvorená, aby sa Square Enix mohol zúčastniť uzavretej beta verzie nadchádzajúcej hry Battle Royale, Final Fantasy 7 to Soldier.

Potenciálni hráči do 27. mája 2021 Zaznamenajte ich záujemMomentálne je beta obmedzená na hráčov so 64-bitovými telefónmi so systémom Android 7.1 a vyšším a s minimálne 3 GB pamäte.

Ako to už býva s týmito vecami, nahrávanie vám nezaručuje miesto v uzavretej beta verzii, ale naznačuje, že stránka s nahrávaním chce interagovať s „tonami hráčov“.

Ak budete úspešní, služba Google Play vás na to upozorní a vy si môžete hru vyskúšať sami do 1. až 7. júna.

Oznámené znova vo februári.

Čo sa týka hlavného finálneho remaku Fantasy 7? To Uvedený na PlayStation 5 tento rok v júni s jeho novou inkarnáciou Intergrade. Nomura potvrdila, že pre hru, ktorá je v súčasnosti v prevádzke, už nie je žiadne ďalšie DLC, nad rámec jeho pripravovanej a už ohlásenej epizódy UFC. Namiesto toho sa vývoj úplne zmení na remake pokračovania Final Fantasy 7.

„Nasadenie vývojového prostredia na PS5 pre Intergrade je veľmi jemné, aby sa podporila jeho kontinuita,“ uviedla vtedy Nomura. „Teraz dávame prednosť mape trasy, aby sme dokončili ďalšiu hru, takže ak budeme musieť premýšľať o ďalších DLC, príde až po jej skončení.“

READ  11 vecí, ktoré by mal vedieť každý nový majiteľ prepínača: Najlepšie hry, vybavenie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close