Hlavné správy

Reis odmietol výzvu Slovenska, sníva o Oranje

Ľudovít Reiss potvrdil, že odmietol pozvanie do reprezentácie Slovenska, keďže chce reprezentovať Holandsko.

Rodičia stredopoliara Hamburgu sa narodili a stále žijú na Slovensku, no Reiss je holandský reprezentant do 21 rokov. Slovensko nedávno oslovilo Reyesa, aby ho presvedčilo, aby ich zastupoval, no on ich odmietol.

Reis povedal Algemeen Dagblad: „Moja rodina tam stále žije a veľmi by sa mi tam páčilo, ale som stále mladý a najprv chcem zistiť, či môžem prísť do Orangeu. Je logické, že teraz, keď hrám druhú bundesligu, nie som povolaný do tímu Orange. To sa však môže zmeniť, ak budem pokračovať v sérii na lepšom turnaji. Musím do toho ísť.

„Coming out za Slovensko je možný aj neskôr, ale keď budem hrať za Slovensko, tak už nie je možné vyjsť za Holandsko. Preto si myslím, že je priskoro na takéto rozhodnutie.“

Reyes dúfa, že v budúcej sezóne bude hrať na vyššej úrovni a povedal: „Som pripravený na najvyššiu úroveň. Chcel by som pokračovať v tejto sérií do lepšieho zápasu, takže Orange sa tiež stane realistickou možnosťou.

Tento 22-ročný hráč má na konte sedem gólov a tri asistencie v drese druhej Bundesligy. Predtým hral za Groningen, Barcelonu B a VFL Osnabrück.READ  „Bude to zážitok“: sestry Stratové reprezentujúce Kanadu na majstrovstvách sveta v hokejbale

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close