Technológie

Reklamy Google TV nie sú akceptované na telefónoch s Androidom

Odvážte sa – v roku 2023 začnú reklamy testovať hranice toho, čo akceptujeme v našej technológii. Nedávny príklad? Tento týždeň Niektorí používatelia Google TV Ich domovská obrazovka presahovala rámec zobrazovania odporúčaných filmov a nachádzala bičované autá a iPhony.

Toto zďaleka nie je jediný nedávny príklad smrti reklamou. V minuloročnom experimente Google boli niektorí diváci YouTube vystavení 11 reklamám, ktorým sa nedalo ujsť. Ale pre mňa sú akcie Google TV obzvlášť škodlivé – operačný systém (postavený na starom Android TV) predsa žije na platených zariadeniach. Chromecasty A drahé televízory.

Dá sa to isté akceptovať na telefónoch s Androidom? Nie, dôjde k pobúreniu, že zakúpené zariadenia sú infikované creepom reklamy. Vlastnené spoločnosťou Google Pravidlá Obchodu Play Hovorí sa, že reklamy „by sa mali zobrazovať iba v aplikácii, ktorá ich zobrazuje“. Prečo sú televízory iné? Neexistuje žiadne skutočné ospravedlnenie, okrem toho, že Big Tech sa z toho chce dostať.

Je zverejnený príklad Reddit (otvorí sa na novej karte) Používateľ venky61 reklamy na iPhone v rozhraní Google TV. (Obrazový kredit: Reddit / u/venky61)

Amazon a Roku predávajú dotované streamingové palice je jedna vec, ale drahé televízory, ktoré sa pomaly stávajú domácimi billboardmi, je druhá. Google nie je jediným technologickým gigantom, ktorý dojí reklamné dojné kravy na našich veľkých obrazovkách. Používateľské rozhranie Samsung založené na Tizen a televízory LG WebOS tiež čoraz viac šíria sponzorovaný obsah vo svojich ponukách.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close