Svet

Republikáni sa chystajú prehlušiť tlak demokratov na presadzovanie zákona s kľúčovým volebným právom – naživo | Americká správa

Pred dôležitým praktickým hlasovaním o komplexnom návrhu zákona o volebných právach demokratov je sentiment medzi demokratmi v Senáte zmesou temnoty a opozície.

Daniel Strauss
(Daniel Strauss 4)

Sen v hlasovaní za S1. Na dnešnú otázku, či si to Mansin myslel, senátor. Cain povedal:

“Áno … nedal som ti Intel, ale myslím. Myslím.”


22. júna 2021

Senát je naplánovaný na hlasovanie o volebnom balíku demokratov, o ľudovom zákone, v utorok popoludní a o všeobecných očakávaniach demokratov a republikánov, že návrh zákona bude blokovaný Philippesterom, čo by menšine senátorov umožnilo zastaviť legislatívny manéver alebo sa pohnúť na zmenke.

Pre demokratov by zlyhanie volebného práva v skutočnom svete vyvolalo v Kongrese brutálny pokus.

Republikáni však nemajú podporu a v ich vlastnom zhromaždení nie je dostatok jednoty na to, aby sa dostali z moci.

To ponecháva jasnú cestu pri implementácii programu vlády Bidena alebo kľúčových ochranných opatrení pre hlasovanie, pretože kritici tvrdia, že nové zákony, ktoré by mali republikánski štátni zákonodarcovia v celej krajine zabrániť ľuďom v hlasovaní farebne.

„Ak to budeme považovať za spoločné úsilie o uzurpovanie volebného práva, posilní to chrbticu mojich demokratických kolegov pri obrane našej demokracie,“ uviedol senátor. Tim Cain Povedala demokratka vo Virgínii.

„Žiadne pravidlo senátu nie je dôležitejšie ako ústavné volebné právo,“ uviedol senátor Rafael Warnock Uvedené v súvislosti s obranou mesta Philipster v štáte Georgia.

Senátor Reverend Rafael Warnock
(En Senator Warnock)

Hlasovacie právo je posvätné – je základom našej demokracie. Útoky na volebné urny nemôže Kongres nečinne zostať v celonárodnom meradle. Tento orgán má absolútnu povinnosť chrániť hlas ľudu.

Musíme hlasovať. Hocičo. https://t.co/HpqeBzfDs3


22. júna 2021

Včera bývalý prezident Barack Obama zriedkavým spôsobom Váženie V očakávanom balíku opatrení týkajúcich sa hlasovacích práv, ktorý sa uvádza v zozname Filipov, „to nie je prijateľné“.

Ostatní demokrati vydali podobné výpovede a varovania. V nadväznosti na hlasovanie o návrhu zákona o hlasovaní ohlásili vonkajšie demokratické výbory plány na naliatie miliónov dolárov do úsilia o hlasovacie práva.

Tieto náklady odrážajú pocit opozície medzi demokratickými zákonodarcami.

“Ak republikáni povedia, že sú ochotní vetovať čo i len debatu o obrane našej demokracie, dá sa to priamo demokratom. Postavíme sa a budeme premýšľať?” Elizabeth Warren z Massachusetts Povedané.

“Alebo dovolíme republikánske veto? Myslím si, že registrácia každého senátora dnes je dôležitým krokom v túžbe hovoriť o obrane našej demokracie. Ak sa to nepodarí, demokrati budú musieť hovoriť o ďalšom postupe.”

Senátor Milý Brian Havaj uviedol, že je dôležité, aby mali demokrati pocit dôvery.

“Ak dnes zlyháme, nebudeme sklamaní, to však neznamená, že nikdy nebudeme sklamaní. Znovu sa integrujeme a znovu naplánujeme a dobijeme horu,” uviedol.

Rozpory v rámci demokratov pretrvávajú. Arizonská senátorka Kirsten Cinema, jedna z najkonzervatívnejších členov demokratov Senátu op-ed Vydané v pondelok večer ilustruje jeho súčasný nesúhlas s nahradením Philipstera, ktorý je v rozpore s jeho kolegami.

“Ak.” [Senator ] Mitch McConnell dúfa, že z odstránenia Philippesteru v budúcnosti získa čo najmenší úžitok, a urobí tak bez ohľadu na to, čo demokrati urobili v minulosti, “uviedol Warren o lídrovi senátu McConnellovi.

Denník Op-Ed tvrdil, že demokrati majú v súčasnosti dlhodobé riziko, ak obmedzia Philippester.

„Samozrejme existuje riziko zbavenia sa Philipstera, ale existuje riziko, ak dovolíme, aby sa niečo stalo aj naďalej,“ uviedol senátor. John Hickenlooper Povedal ďalší umiernený demokrat Colorado.

Elizabeth Warren
(EnSenWarren)

The # Pre ľudí Zákon má chrániť volebné právo, brániť tomu, aby si milionári kupovali voľby atď #EndCorruptNow. Nejde o politiku – ide o obranu našej demokracie a obnovenie dôvery Američanov vo vládu.


22. júna 2021

READ  Pápež propaguje „nové nástroje“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close