Technológie

Režim Walheim Plus spresňuje stavbu

Vikingské remeselné dobrodružstvo Walheim Momentálne je tu všetok zúrivý zúrivý večierok, t. J. Aké sú jeho vlastnosti pripútanosti a prežitia a každý má názor, že je to bolesť. Vývojári plánujú pridávať funkcie a zmeny počas počiatočného prístupu, ale aj motory sa už v tom začali zaoberať. Walehim Plus je teraz jedným z najväčších klastrov a upravuje niekoľko vymožeností pomocou niekoľkých extra presných stavebných nástrojov v jednom móde.

Za moje peniaze je veľkou výhodou zdieľaný mapový systém. Hostím svet pre mnohých priateľov a bol som sklamaný, keď som zistil, že bez nich nevidia preskúmané časti mapy. Boli by skvelé, keby som mohol vidieť svoje dobrodružstvá, pretože som zjavnou vojnovou hmlou. Aby to fungovalo, musíte byť súčasne online a zdieľať svoju pozíciu s ostatnými hráčmi.

Walheim Plus Pokročilý stavebný systém Režim pokročilých úprav je podobný najväčším výhodám. Nástroje zabudovaného režimu umožňujú vytvárať objekty s najvyššou presnosťou pohybom a otáčaním po ľubovoľnej osi. Režim pokročilých úprav umožňuje presúvať položky bez toho, aby ste zničili metódu prvého zostavenia. Aj to je pre mňa veľký povzdych. Nechcel som hovoriť o tom, koľkokrát som si zničil posteľ, aby som sa pohol o tri stopy, a potom som to zabudol spomenúť ako svoj bod odpovede.

Existuje veľa zmien, napríklad rýchlejšia výmena predmetov, odstránenie prekážky pre teleportovanie predmetov a zmena hmotnosti alebo veľkosti police.

Walheim Plus nájdete tu V modeloch Nexus S pokynmi na inštaláciu pre váš miestny alebo serverový svet. Autor hovorí, že modové funkcie môžete povoliť a zakázať nezávisle, t. J. Môžete vyberať a vyberať požadované zmeny, ktoré nepotrebujete.

Ak ešte nie ste pripravení na mody, ale poškriabete si hlavu nad najlepšími bodmi a zdvihnete tak svoju prvú základňu, RPS je nevyhnutnosťou. Tipy pre budovu Walheim.

READ  Recenzia Renault McCann RS300 ETC 2021 UK

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close