Technológie

Režisér príbehu Far Cry 6 hovorí, že príbeh hry je „politický“

A Príspevok na blogu bol zverejnený včera, Pre Cry6 Režisér príbehu Naveed Kawari napísal, že príbeh hry je „politický“. Odpoveď na komentáre, ktoré Kawari uviedol v rozhovore minulý týždeň, bola prevzatá z kontextu, v ktorom podľa všetkého hovorí opak.

“Náš príbeh je politický,” začína sa príspevok.

“Musí existovať príbeh modernej revolúcie. Vo Far Cry 6 sa vedú tvrdé a relevantné debaty o podmienkach, ktoré by viedli k vzostupu fašizmu v krajine, nákladoch imperializmu, nútenej práci, potrebe slobody a spravodlivosť. Mnoho. Mojím cieľom bolo umožniť nášmu tímu nebojácny príbeh, ktorý rozprávame, a za posledných päť rokov sme na tom neskutočne tvrdo pracovali.

Tento príspevok hovorí viac o výskume, iniciatívach a osobnom zapojení rodiny Cauvery do revolúcie.

V rámci kola rozhovorov poskytnutých minulý týždeň Kompatibilné s hrou Far Cry 6„Cauvery hovoril konkrétne o výskume skupiny na Kube. „Keď sme sa z toho dostali, nikdy sme si nemysleli, že budeme musieť robiť Kubu,“ uviedol. „Uvedomili sme si, že to bol zložitý ostrov, hlavne naša hra nechcela politické vyhlásenie o tom, čo sa deje na Kube.“

Tento citát bol skrátený slovami „nechcel zverejniť politické vyhlásenie“ a stratil sa v titulkoch a tweetoch „najmä o tom, čo sa deje na Kube“. Evokovalo tradičné tóny vzhľadu iného vývojára hier a tvrdilo, že nejde o jasnú politickú politiku videohier.

Videohry o vojne a revolúcii sú politické a je zábavné, keď vývojár hovorí inak. To sa tu nestalo.

Hoci príbehový režisér filmu For Cry 6 Bol Keď už sme povedali, že ich hra nie je politická, náročné výzvy Ubisoftu v ich marketingovej línii ich motivujú, aby mali v budúcnosti lepšiu marketingovú zostavu. To je dôležitejšie ako konkrétne skúmanie toho, čo je politika Far Cry 6 a kde môžu uspieť alebo zlyhať, ale je veľmi ťažké zapojiť sa do debaty zakaždým, keď k takýmto rozhovorom dôjde.

READ  Izraelská bezpečnosť Noname zvyšuje 60 miliónov dolárov

Existuje oveľa viac čestných dôvodov na kritiku politiky hier Far Cry – a Mnoho dobrých dôvodov na kritiku Ubisoftu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close