šport

Risk v Kuzmova živé prenosy a predpovede pre 2021 slovinsky otvorené

Allison Riske proti Victorii Kuzmovej živé prenosy, predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Tretia nasadená Alison Riskeová z USA sa v stredu 15. septembra stretne v 2. kole 202 Slovenian Open so Slovenkou Victoriou Kuzmovou. Toto je náhľad na možnosti živého vysielania tejto súťaže Allison Riske v. Victoria Kuzmova, tvárou v tvár a tipy tu.

Chcete sledovať online živé vysielanie 2021 slovinčiny online?

*Aktuálne podmienky:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávka za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Vedie Alison Riske proti Victorii Kuzmovej

Toto je prvé stretnutie medzi svetom č. 38 rizika a svetom č. 149 Kuzmovou.

Čítaj viac:

Riziko testovalo Lavrick

Tento rok nie je veľa príležitostí na oslavu Alison Riskeovej, Američanka však v utorok našla neohlásenú slovinskú Piu Lovrik, aby zaznamenala svoje piate víťazstvo v sezóne v prvom kole.

38. svetovému hráčovi 632 Lowrickovi, ktorý prišiel so sezónnym rekordom 4: 11, trvalo hodinu a 39 minút, aby porazil Lowryho 7: 5, 6: 3. Poslať 31-ročného Slovinca bolo ťažké.

Zápas sa začal počas štyroch po sebe nasledujúcich prestávok, než sa obaja hráči usadili vo svojich službách. Američania opäť postúpili 5-4, ale nedokázali konzistentne podávať, pretože Lowrick sa odmietal vzdať. Riske si ale vzal štvrtú prestávku v ďalšej hre a potom sa ujal vedenia, aby získal set.

Riziko v druhom sete bolo oveľa lepšie. Raz sa zlomil, trikrát zlomil svojho súpera a počas celého setu klesol o štyri body v jeho podaní.

Štvrťfinále Wimbledonu 2019, ktoré v tomto roku nevyhrali dva zápasy za sebou, sa končí v stredu a dúfajú, že po prvýkrát od vlaňajšieho štvrťfinále v Brisbane postúpia medzi posledných osem.

Kuzmova sa uvoľňuje za Thirudesou

Slovenka Victoria Kuzmová v utorok v 1. kole zdolala Chorvátku Theresu Mirtesovú, aby sa jej forma kvalifikačného kola dostala do hlavného ťahu.

READ  Giro d'Italia 2020: Peter Sagan hodnotí výhru

Kuzmová dominovala akcii a premenila päť zo siedmich brejkbalov na ceste k víťazstvu 6-2, 6-3 za hodinu a 28 minút. Slovák v prvom predkole zdolal Talianku Stefaniu Roupiniovú 6: 3, 6: 1, potom Lucrezia v ďalšom predkole zdolala Stefaniniho 6: 4, 4: 6, 7: 6.

Výhra zlepšila Kuzmovu 12-15 zo všetkých súťaží v tejto sezóne.

Slovák, štvrťfinalista na tvrdých dvorcoch Montrealu a Prahy, má v pláne dosiahnuť tretiu osmičku tretíkrát v tejto sezóne.

Riziká a prognózy Kuzmovej

Riske je vysoko postavenou hráčkou a je na treťom mieste, takže veľa z nich bude jej favoritkou, ale ako sa v tejto sezóne veci zmenili, môže mať problém postúpiť do druhého kola. Kuzmova bola vo svojom zápase prvého kola odhodlanejšia ako Riske. Keďže Kuzmova mala v tomto zápase ťažkú ​​výhru, je v tomto zápase veľká šanca na rozrušenie.

2021 Slovenian Open sa uskutoční od 13. do 19. septembra. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť si. Tu nájdete svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close