Svet

Rodina Kotlebovcov ide proti polícii. Je Trump alebo Biden lepší pre Slovensko? (podcast)

ĽSNS odporúča, aby ľudia pri kontrole polícii nepredložili potvrdenia o teste. Polícia reaguje, že osvedčenia skontroluje.

V niektorých regiónoch je infikovaný koronavírusom dvanásťkrát viac ako v Bratislave, tvrdí na základe výsledkov celoštátneho testovania predseda vlády Igor Matovič. Predseda vlády však varuje pred falošným pocitom bezpečia.

Čo by prinieslo Slovensku, keby zajtrajšie voľby v USA vyhral demokrat Joe Biden? A čo by na druhej strane mohla ďalšia vláda Donalda Trumpa, ktorá napríklad ruší členstvo USA v medzinárodných organizáciách? Podľa bývalého šéfa zahraničného výboru parlamentu Františka Šebeja je možný scenár, že Trump vystúpi z NATO, čo by znamenalo kolaps európskej bezpečnosti.

Moderuje Peter Hanák.

Tento, ako aj všetky ďalšie Podcasty Aktuality, vznikli vďaka vašej podpore, za ktorú tiež ďakujeme. Ak sa vám páčia naše podcasty, môžete nás na našej webovej stránke podporiť prostredníctvom služby Aktuality Plus. Ďakujeme Vám.

Všetky naše podcasty nájdete na jednej stránke ty. Všetky nové diely si môžete predplatiť prostredníctvom iTunes, Podcasty Google alebo Spotify.

#SpajaNasZodpovednost

Aktuality.sk ukazujú pravú tvár Slovenska – bez zahmlievania faktov a ohýbania reality. Prinášame vám spoľahlivé a vyvážené správy každý deň. Vaša podpora zabezpečí, že náš obsah zostane otvorený pre tých, ktorí si to nemôžu dovoliť.

READ  CORONAVIRUS Holandská vláda poskytla prísne rady proti koronavírusu a prípady stúpajú

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close