Rodionov, Chuck Into Challenger File / Bien Final

BIEL / STARNBERG, 26. marca 2022

Dve nenasadené hráčky si v nedeľu zmerajú sily vo finále dvojhry Flowbank Challenger Biel / Bienne, Ako Medený Juke Poľsko čelí Rakúsku Jurij Rodionov தலைப்பு 45 730 za titul v halovej súťaži na tvrdom ihrisku.

Zuk vypustil švajčiarskeho mladíka a tretiu možnosť Dominic Striker Sobota 6-3, 6-4. 23-ročný Nowy Dwor Mazowiecki premenil tri zo svojich piatich brejkových šancí a získal 55 percent z celkového počtu odohratých bodov o hodinu a 13 minút neskôr.

„Dnes bol pre mňa ťažký deň. Hral dobre. Je jasné, že nemám energiu.“ Povedal útočník.

Popoludní v John Group Arene Rodionov pokazil štart do setu 0:6, 6:4, 6:4. Filip Horanský Zo Slovenska. Svetová jednotka číslo 201, narodená v nemeckom Norimbergu, zasiahla 12 es, prekonala 73 percent svojich prvých servisných bodov a postúpila o hodinu a 40 minút neskôr.

„Po prvom sete som posledné mesiace tvrdo trénoval a snažil som sa spomenúť si, ako veľmi som sa chcel dostať na toto miesto vo finále.“ Rodionov povedal davu počas svojho pozápasového rozhovoru na ihrisku.

Zuk po prvom víťazstve na Split Open v Chorvátsku v apríli minulého roka túži po svojom druhom titule v kariére na okruhu ATP Challenger. Rodionov by mohol zdvihnúť svoju štvrtú trofej Challenger, ktorou bude po roku 2020 mexický Morelos. Svetová 212-ka Zuk vyhrala oba predchádzajúce vzájomné stretnutia.

Francúzski hráči vyhrávajú vo štvorhre

Iné aktívne, Pierre-Hughes Herbert A Reproduktor Albano Vyhral titul vo štvorhre. Najlepšie semená z Francúzska vyhrali All India Mix Purav Raja A Ramkumar Ramanathan 6-3, 6-4. Stretnutie trvalo hodinu a šesť minút.

Herbert a Olivetti, ktorí vyhrali šiesty titul tímu Challenger, si rozdelili finančnú odmenu na 2 670 a získali 80 bodov do rebríčka ATP vo štvorhre.