šport

Roland Crosby 2022: Heath Davidson debutuje | 1. júna 2022 | Všetky novinky | Novinky a funkcie | Novinky a udalosti

Austrálčan Heath Davidson odštartuje svoje prvé podujatie dvojíc na štvorkolkách Roland Carros 11. v Paríži.

Paríž, Francúzsko, 1. júna 2022 | Le Rogers

Heath Davidson dnes debutoval dlho očakávaným Rolandom Kerosom, keď sa tento 35-ročný Austrálčan predstavil v 11. semifinále štvorhry vo štvorhre v Paríži.

Davidson, štvornásobný šampión vo štvorhre Australian Open, je jediným austrálskym hráčom v žrebovaní v tomto roku po tom, čo v tejto sezóne ukončil účasť trojnásobného obhajcu titulu Dylana Alcotta.

John Pierce dnes súťaží v semifinále štvorhry a chce pokračovať v najlepšej jazde v kariére v zmiešanej štvorhre s Kanaďankou Gabrielou Dabrowski.

Celkovo štyria Austrálčania budú súťažiť v Day 11, s Tayla Preston v ženskej dvojhre a Rennie Stubbs vo štvorhre Legend.

Roland Cross sa bude vysielať naživo na kanáloch Nine Network a Stan Sport v Austrálii, pričom prvá hra na AEST sa začne o 19:00.

Aussie v akcii:

Tayla Preston (AUS) v [12] Nikola Dapnerová (SVK)
Dvojhra žien, tretie kolo, kurt 6, prvý zápas (19:00 AEST a neskôr)
Prestonová na 36. mieste svetového rebríčka postúpila prvýkrát do 3. kola grandslamového žrebu dvojhry žien. Šestnásťročná rodáčka z Perthu teraz vo svetovom juniorskom rebríčku čelí 16-ročnej Slovenke Topnorovej a na antuke má za sebou rekordnú sezónu 16-5 víťazstiev a prehier.

Heath Davidson (AUS)/ Ymanitu Silva (BRA) v [2] Andy Lapthorn (GPR) / David Wagner (USA)
štvorhra na invalidnom vozíku štvorhra, semifinále, kurt 11, tretí zápas
Svetová päťka Davidson sa spojila s 39-ročným Brazílčanom Silvom. Dvojica, ktorá bude spolu súťažiť už po tretíkrát a po prvý raz od augusta 2019, bude čeliť dvojke Seats a aktuálnym šampiónom svetovej trojky Laptorne a štvorke Wagnerovi.

[3] John Beers (AUS)/ Gabriela Dabrowski (CAN) v [2] Wesley Coolhof (NED) / Ena Shipahara (JPN)
Zmiešaná štvorhra, semifinále, Court Suzanne-Lenglen, štvrtý zápas (nie pred AEST o 23:00)
Svetová pätnástka kolegov
Užívam si najlepší život v zmiešanej štvorhre V Paríži postúpil do svojho prvého semifinále. 33-ročný Austrálčan, ktorý ešte nestratil set so svetovou šestkou Dabrowskim, sa teraz snaží dostať do svojho prvého veľkého finále zmiešanej štvorhry.

READ  S olympijskou kvalifikáciou zabezpečenou, USA U-20 MYNT sa dnes večer postavia Dominikánskej republike na majstrovstvá Concacaf U-20.

Rennie Stubbs (AUS)/ மக்தலேனா மலீவா (BUL) v. Daniela Hantuchová (SVK) / Martina Navrátilová (USA)
Legends duo, Court Susan-Lenglen, piaty zápas
Niekdajšia svetová jednička Stubbs Roland Keros hrala vo svojej hviezdnej kariére 21-krát v ženskej štvorhre, pričom v roku 2002 skončila druhá so svojím najlepším výsledkom. 51-ročný hráč, ktorý momentálne trénuje Sama Stosura, je mix. Finalista štvorhry v roku 2000.

> Zobraziť: Roland Cross 2022, 11. deň plnej hernej série

Zarezervujte si online a hrajte ešte dnes: Navštívte play.tennis.com.au Choďte von na kurt a uvidíte zábavu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close