Zábava

Rozvod a tri deti na krku: Jej manžel opustil slovenskú herečku a … Stratila strechu nad hlavou!

O kríze v ich vzťahu sa hovorí už od začiatku tohto roka. Herečka sa však snažila manželstvo zachovať. No nedalo mu to. “Môj manžel bol ten, kto povedal, že odchádza. Veľmi som chcel a urobím všetko pre to, aby som si udržal rodinu, a niekedy nie je dobré udržiavať rodinu za každú cenu,” priznala Vlastina Svátková v rozhovore pre Expres.cz.

Vlastina Svátková s manželom Jiřím – všetci majú deti z predchádzajúceho vzťahu a majú spolu syna.

Zdroj: Instagram VS

Aj keď sa skutočnosť, že sa skutočne rozvádzajú, potvrdila až začiatkom októbra, o pár dní neskôr redaktorke spomínaného portálu prezradila, že sa chystajú podpísať kúpno-predajnú zmluvu na dom. Dovtedy žili napriek blížiacemu sa rozvodu s manželom Jiřím pod jednou strechou. „Podpisujeme predaj nášho domu, takže to nebude trvať dlho,“ uviedla.

To znamená, že on a jeho traja synovia si musia nájsť nové bývanie. Z predchádzajúceho manželstva má dve, tretie so súčasným manželom, z ktorého bude čoskoro bývalý manžel. “Človek hľadá, čo je a čo si môže dovoliť, a keď máš tri deti a si v nich sám, nemôžeš si dovoliť nič. Takže sa prispôsobujem tomu, čo teraz môžem urobiť,” čestne pripustil, že nové bydlisko nebude zverejnené. Chce si užiť trochu anonymity a súkromia.

Vlastina Svátková

Zdroj: Instagram VS

Napriek všetkému Vlastina nezaručuje aktuálnu životnú situáciu: “Som šťastná, som sama, užívam si to. Netrápila som sa, nič neľutujem – čo nás musí baviť, to si užijeme.”

READ  Šokujúce tajomstvo slávnej speváčky: Ako 12-ročná sestra ju sestra zdrogovala a chcela ju predať pasákovi!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close