šport

Ryan Beniston, ktorý je na 180. mieste na svete, udržiava pri živote „sen“ kráľovnej

Queens Club – Ryan Beniston vztýčil britskú vlajku na Queens a vyhral 6-0 4-6 6-4 s nadšeným návratom od Francisca Cerundola.

Cerundolo, ktorá sa vlani kvalifikovala na Wimbledon a vyhrala tu iba prvé kolo proti antukovému Pedrovi Martinezovi, príbuznému s predchádzajúcimi skúsenosťami na ihrisku, prehrala prvý set 6:0 len za 21 minút a takmer nemala čo ponúknuť.

23-ročný hráč však prehral prvých sedem gemov, vyhral 8 z nasledujúcich 11 gemov a kontroloval rozhodujúceho víťaza druhého setu, keď porazil iba Benistona a dosiahol nerozhodný výsledok. Dve hodiny.

Minulý mesiac sa prvýkrát dostal iba medzi 200 najlepších hráčov, čo je doteraz najväčší moment v Benistonovom živote.

Ďalej tenis

Ukázal najlepšie nervy na to, aby si zachránil bod zlomu a udržal si podanie za stavu 4:4, predtým než Gregora vyradila britskú jednotku Cameron Nori začiatkom týždňa predtým, ako získal svoj prvý zápasový bod s radosťou z 9 500 divákov. . Dimitrov.

Beniston na súde priznal, že to bol sen, z ktorého sa nechcel prebudiť.

„Zatiaľ je to horská dráha,“ povedal Beniston.

„Bolo to ako sen. Bolo to úžasné.“

V pondelok mu patrí 145. miesto vo svetovom rebríčku. V závislosti od toho, ako prebieha jeho víkend, môže byť viac než to.

Výsledky Queens, deň 4

Muži sú slobodní

  • Tommy Paul, USA, zast. Stan Wawrinka, Švajčiarsko, 6:1, 6:4.
  • Matteo Bertini, Taliansko, Def. Denise Goodlaová, USA, 4:6, 7:6 (5), 6:4.
  • Ryan Beniston, Veľká Británia, Def. Francisco Cerundolo 6-0 4-6 6-4.

Muži sú dvojčatá

  • Nicola Mectic a Matt Pavic (2), Chorvátsko, Def. Slovák Philippe Polazek a Austrálčan John Peers 4-6, 7-5, 11-9.
  • Taylor Fritz a Tommy Paul, Spojené štáty, Dep. Britka Cameron Norie a Austrálčan Alex de Minar vyhrali set 6:4, 6:4.
  • Harri Heliovaara, Fínsko, a Lloyd Glasspool, Británia, def. Rajiv Ram, USA a Joe Salisbury (1), Británia, 7:6 (8), 6:2.

Predtým Tommy Ball hodil Stana Wawrinku 6-1 6-4 za hodinu po jeho prvom zápase na celom dvorci od roku 2019.

READ  Eleven ponúka technológiu streamovania pre zápasy FIFA + live | Správy

Trojnásobný švajčiarsky grandslamový šampión sa minulý rok vrátil po operácii ľavej nohy a vo veku 37 rokov dostal začiatkom tohto týždňa divokú kartu, aby mohol hrať Wimbledon po 16. raz.

Francesa Diafa porazil v prvom kole za takmer tri hodiny, no prehral len za 66 minút a vyhral iba päť hier proti Paulovi, čím opustil paru.

Dvadsaťpäťročný Američan je na 35. mieste na svete najnižšie nasadeným hráčom v kariére, no prežil zlú antukovú sezónu, keď vyhral iba dva z ôsmich zápasov, ktoré nazýva svojím obľúbeným povrchom. Videl svoje nohy v tráve.

„Nemám celú sezónu na trávniku, takže toto je moja prvá sezóna,“ povedal neskôr Paul.

„Antuková sezóna tento rok nevyšla podľa predstáv, ale tentoraz budúci rok zo mňa možno bude hráč Bull Court!“

Dodal: „Ak by ste sa ma opýtali pred dvoma alebo tromi rokmi, povedal by som, že tráva je môj najhorší povrch.

„Ale keď som začal spolupracovať s mojím trénerom Bradom.“ [Stine]Povedal mi, že tráva bude nakoniec môj najlepší povrch.

„Takže sme sa pokúsili navrhnúť moju hru okolo toho a cítim sa tam veľmi pohodlne.“

Paul sa tiež ospravedlnil Timovi Henmanovi, ktorý pracoval ako súčasť televízneho vysielacieho tímu v Queense, za chýbajúce vlky; Bývalá britská jednička je jedným z obľúbených amerických hráčov.

Paulov zápas na celom dvorci bude stále čeliť najťažšej výzve vo štvrťfinále, keď sa stretne s Matteom Bertinim, ktorý zozadu prenasleduje aktuálneho šampióna a porazí Denise Gutla.

Finalista Wimbledonu z roku 2021 získal titul tým, že minulý týždeň vo finále v Stuttgarte porazil Andyho Murrayho, čím Goodla viedol o jeden set, pričom v úvodnom zápase mu chýbala jediná medzera v prvých dvoch setoch podania a Američan si ušetril setové body. . Vlastná služba na nútenú brzdu.

READ  Simona Halepová nasleduje Emmu Radukanu a pripája sa k akčnému zoznamu na Linus Open 2021

Bertini však prišiel tak, potom po dvoch hodinách a 47 minútach pri 29 stupňoch získal svoj tretí mečbal a zapísal si postup do štvrťfinále.

„Bol to veľmi ťažký zápas,“ povedal Berettini a dodal, že začiatkom tohto roka mal operáciu ruky a po druhom sete potreboval vážnu liečbu.

„Poznáme sa veľmi dobre. Hrali sme sedemkrát a zakaždým to bude iný zápas. Takže som rád, že sa mi to podarilo.

Nasledujte Hrám na Facebooku Pre viac tenisových správ, rozhovorov a funkcií, Alebo sa spýtaj Romantický tenisový podcast Prispel jaNa Jamesa Graya ITunes, Spotify Alebo hľadajte „Love Tennis“ vo svojich podcastoch kdekoľvek

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close