Svet

S podporou najväčšej mládežníckej organizácie v Kirgizsku, Ec…

(MENAFN– AsserNews)

Zjednotená organizácia mládeže Kirgizskej republiky vydala vyhlásenie na podporu iniciatívy Eurázijského regionálneho centra Fóra mládeže islamskej spolupráce (ICYF-ERC) na dvojtýždňovú environmentálnu akciu azerbajdžanských aktivistov v Lachin-Kangendi. Cesta.

Správa poukazuje na škody na životnom prostredí v Strednej Ázii v dôsledku vysychania riek a najmä na úbytok prírodných zdrojov Kirgizska. Uvedená organizácia vyjadruje hlbokú ľútosť nad nezákonnými aktivitami, ktoré poškodzujú prírodu v Karabachu. Dokument vysoko ocenil aktivity Eurázijského regionálneho centra Rady mládeže Fóra mládeže Islamskej spolupráce (ICYF-ERC) v tomto smere, rekonštrukčných prácach Karabachu a vyjadril ochotu kirgizských expertov dobrovoľne sa zapojiť do monitorovacích aktivít. Na ochranu životného prostredia Karabachu.

Je potrebné poznamenať, že Pakistanský inštitút globálnej stratégie pre trvalo udržateľný rozvoj, Národná rada mládeže v Indonézii a OIC Youth Indonesia a Gruzínske centrum moslimskej mládeže poskytli podobnú podporu iniciatíve ICYF-ERC.

Sledujte nás na Twitteri @azernewsaz  • Značky:

  • Kangendi

  • Lachine

  • icyf-erc

  • Pokojní demonštranti

  • Zjednotená mládežnícka organizácia Kirgizskej republiky

MENAFN27122022000195011045ID1105356560


Právne vyhlásenie:
MENAFN Informácie sa poskytujú „tak ako sú“ bez záruky akéhokoľvek druhu. Nepreberáme žiadnu zodpovednosť ani ručenie za presnosť, obsah, obrázky, videá, licencie, úplnosť, zákonnosť alebo spoľahlivosť informácií obsiahnutých v tomto článku. Ak máte akékoľvek sťažnosti alebo problémy s autorskými právami týkajúce sa tohto článku, kontaktujte vyššie uvedeného poskytovateľa.

READ  Islandská sopka vypustila tretí prúd lávového sveta - The Guardian Nigeria News - Nigéria a svetové správy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close