Technológie

S pozdravom nový šéfredaktor Eurocommeru

Ahoj! Som tak nadšený, že môžem dnes pozdraviť ako nový editor Eurogamer – písanie týchto slov je ako sen.

(Dobrý sen? Iste. Miesto, kde môžete skontrolovať, či všetko stále funguje, kým sa postavíte pred triedu.)

Netreba dodávať, že všetko okolo toho je veľká česť a príležitosť. Po 13 rokoch písania slovných hračiek a uistenia sa, že každý používa výslovnosť v Pokémonoch, nikto iný ako Eurogamer.


To je Tom!

Mal som to šťastie, že som svojho času videl, ako sa o stránku starajú štyria brilantní redaktori a veľa som sa od nich naučil – naposledy úžasný Martin Robinson, ktorého zápal pre hru nakoniec prekonala len jeho vášeň. Pomôcť si niektoré z nich vyrobiť sami.

Bolo pre nás absolútnou výsadou spolupracovať s naším talentovaným tímom na celej stránke: Chris Donlon a Chris Topsell sa starajú o naše funkcie a recenzie, Bertie sa stará o našu ponuku predplatného a komunitu, Lottie s Jessicou a Mary na sprievodcoch, náš skvelý video tím Aoife, Zoe a Ian a legendárny Rich Leadbetter a jeho tím v Digital Foundry.

Vyrastal som na spravodajskej stránke s Eurogamerom a veľa sa sústredím na prácu s Edom, Victoriou, Mattom a Liv na odhaľovaní skvelých príbehov a originálnych reportáží.

Pre mňa Eurogamer vždy predstavoval kvalitné, presné a autoritatívne pokrytie hier – ako v správach, tak na stránke a vo všetkých ostatných častiach kanála YouTube. Teraz je mojou úlohou zabezpečiť, aby to tak zostalo aj v nasledujúcich rokoch – a dúfam, že to bude vždy pravda. Som nadšený, keď vidím, že sa Eurogamer obzerá späť ku svojim koreňom ako domov pokrytia videohier, ktoré pomáha viesť konverzáciu bez strachu, keď sa pohybuje v neustále sa meniacom svete.

Pozrite sa na ďalšie novinky v nasledujúcich týždňoch a pre predplatiteľov Eurogamer čoskoro otvorím jednu z našich relácií AMA.

READ  Ikea's Swedish House Mafia sa skutočne začne predávať budúci mesiac

Či už ste dnes na návšteve Eurogameru prvýkrát, alebo ste si za tie roky potrpeli na naše slovné hračky, je skvelé, že ste s nami. Ďakujem veľmi pekne za prečítanie.

Tom a spravodajský tím diskutujú tento týždeň o zákaze obchodov Microsoft-Activision vo Veľkej Británii.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close