Salah dosiahol víťazstvo Egypta nad Guineou-Bissau v zápase Pohára národov

Eddie Howe: prepad 1:1 s „škodlivými“ šancami Watfordu, že prepadne Newcastlu

Newcastle: Eddie Howe priznal, že Newcastle „poškodil“ šance United na zotrvanie v Premier League tým, že stratil ešte viac domácich bodov.

Macbeth hral 1:1 na ihrisku konkurenčného Watfordu pri remíze v St James‘ Park a viedol 1:0, do konca zápasu zostávali len tri minúty.

S iba 12 bodmi z úvodných 20 zápasov kampane a víťazstvom bolo rozhodnutie udržať United hlboko v bahne Tropezone. Z víťazných pozícií v tejto sezóne stratili výrazných 21 bodov.

Howe povedal: „Bolo to pre nás obzvlášť škodlivé, pretože to bola príležitosť poraziť priameho súpera. O niekoľko minút sme viedli 1:0 a bolo to ešte pravdepodobnejšie.

„Vieme, že sme sa v určitom bode poškodili, ale vždy máte šancu sa z toho dostať,“ povedal. „Hry nie sú malé – každým zápasom sa zväčšujú.“

Zaujímavé je, že Howe priznal, že v prvkoch hry Macbetha proti Hornets videl pozitívne aspekty.

„Náš výkon splnil náš cieľ,“ povedal.

„Keď sme skórovali, hrali sme opačným smerom. Vypadli sme z tlaku. Išli sme hlboko na ihrisko a vyzvali sme k tlaku.

„Watford si vytvoril príležitosti z našich osobných chýb.“ Mal som pocit, že sme ich priviedli do hry a cieľom je to označiť. Urobili sme dve chyby, keď to bolo dôležité. Nakoniec sme sa dohodli a vďaka tomu sme prehrali súťaž.

V desiatich zápasoch ako manažér vyhral Howeov tím iba jeden. Toto samostatné víťazstvo prišlo v súboji 4. decembra proti Burnley.

Celkovo za Howea a priekopníka Steva Brucea prešlo sedem mesiacov, dve kampane a iba jedno víťazstvo v Premier League.

Verí hlavný tréner, že mal zasiahnuť viac? Howe na túto otázku odpovedal: „Samozrejme, pokiaľ ide o odsek o úspechu, som z toho sklamaný.

READ  Ako sledovať zápas Bangalore FC vs FC Goa dnes na disneyovských a hotstar, Geo TV online

„Pri spätnom pohľade na zápasy, ktoré sme remizovali, Norwich, sme si mysleli, že sme mali vyhrať. Myslím si, že sme dnešný zápas a ostatné zápasy remizovali, myslíte si v rôznych momentoch. Naším cieľom je jeden cieľ namiesto toho, aby sme hľadali druhý. vždy dosť.