Zábava

Samir Nurkovic je modelom SA ohromený

Samir Nurkovich sa nedávno vybral k luxusnej tureckej značke a vylepšil svoju kolekciu oblekov a kravát pred rande so svojou špeciálnou osobou. Skontrolovať to!

Čo sa stalo?

O Srbovi sa nedávno hovorilo po správach, že by mohol opustiť Naturinu po tom, čo sa klub rozhodol nepredĺžiť s ním zmluvu a vstúpiť do drahšieho Royal AM.

Prejdite galériou vyššie a pozrite si Nurkovicov nový nákup

Oblečenie eThekwini upútalo pozornosť mnohých na ihrisku aj mimo neho, pretože ich majitelia Shauwn Mkhize a prezident Andile Mpisane sa stávajú uznávanými osobnosťami v oblasti futbalu, obchodu a zábavy.

Jedna vec, ktorou sú nováčikovia PSL známi, je ich ohromujúce pouličné oblečenie a pôsobivé doplnky. Rovnako ako s ich majiteľmi, ktorí sa chcú prezliecť.

Napriek tomu, že je Nourkovic skvelým futbalistom, je štýlový muž, no nedávno sa presťahoval k tureckej značke „Mario Casas“, aby si vylepšil šatník. Obchod je plný najlepších oblekov na mieru v tomto odvetví.

Prečítajte si: Mpisane trakčné preteky s luxusným autom

Keď bola s 12 finalistkou Miss Južná Afrika 2018 a kandidátkou na právnika Brioni Natalie, neskôr ju videli v majestátnom saku.

vedel si?

Útočník bol v Juhoafrickej republike posledné tri roky, pochádza zo Slovenska a hral takmer desaťročie.

Vaše myšlienky, prosím?

Čo si myslíte o Nurkovičovej novej akvizícii?

READ  Podľa prieskumu sa väčšina Slovákov postaví proti medzinárodným manželstvám

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close