Svet

Samotný titul vám nezabezpečí prácu snov – zástupca generálneho riaditeľa VRA

Čím viac mladých ľudí vstupuje do sveta práce, je neustále potrebné vzdelávať ich o dôležitosti zobrazovania potrebných hodnôt pri ich hľadaní kariérnej príležitosti.

V dôsledku toho zorganizovala Heritage Christian College podujatie zamerané na kariéru s názvom „“Zosúladenie mileniálov so svetom práce.“

Zástupca generálneho riaditeľa Volta River Authority (VRA) a špeciálny rečník podujatia Dr. Stella Ajienim-Boateng poradila mladým ľuďom, že pri hľadaní dobrých kariérnych príležitostí musia ukázať správny postoj a hodnoty.

DR. Podľa Agyenim-Boatenga, mileniáli alebo generácia Y vnímajú titul iba ako nevyhnutný nástroj na zabezpečenie zamestnania bez toho, aby zvažovali potrebu vštepovať dobré správanie a hodnoty na svojom pracovisku.

Ďalej vysvetlil, že dôraz pracovného sveta na „ľudí, ktorých poznáte“, závisí od toho, ako dobre sa človek dokáže spájať a socializovať.

„Networking pomáha mladému človeku vstúpiť do sveta práce, zapojiť sa do štipendií a profesijných združení a získať odpovede na naliehavé otázky.“

Napokon ocenil iniciatívu a potrebu organizovať takéto podujatia.

Hostitelia podujatia ocenili iniciatívu a prisľúbili, že všetky získané poznatky aplikujú vo svojom živote.

Vylúčenie zodpovednosti: Názory, názory, komentáre, príspevky a vyhlásenia čitateľov a prispievateľov na tejto stránke nemusia nevyhnutne predstavovať názory alebo politiku spoločnosti Multimedia Group Limited.

READ  Malajzia skracuje obdobie izolácie pre prichádzajúcich cestujúcich od 24. januára; Očkovanie detí by malo začať vo februári

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close