Technológie

Samsung Galaxy Z Flip 4, Fold 4, Watch 5 series, Buds 2 Pro odhalené v Mega Leagues

Týždeň pred budúcim týždňom Udalosť Galaxy Unpacked 2022Všetko, čo má prísť Samsung Výrobky unikajú. Legendárny leakster Evan Blass (@evleaks) bol zverejnený Tlačové rendery Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 5 Pro a Galaxy Buds 2 Pro s vysokým rozlíšením vo všetkých ich obvyklých farebných variantoch.

Nie je to prvýkrát, čo unikli tlačové rendery týchto zariadení. Je však dobré ich vidieť vo všetkých farbách. The Galaxy Z Flip 4 Dostupné v čiernej, fialovej Bora, svetlomodrej a ružovo zlatej. Telefón je veľmi podobný svojmu predchodcovi Galaxy Z Flip 3. Zdá sa teda, že okrem ich softvérových funkcií a oficiálnej ceny nie je o týchto nadchádzajúcich zariadeniach Galaxy nič známe.

Galaxy Z Flip 4 farby

Samsung Galaxy Z Flip 4 Bora Purple

Samsung Galaxy Z Flip 4 svetlomodrý

Samsung Galaxy Z Flip 4 Pink Gold

Galaxy Z Fold 4 farby

The Galaxy Z Fold 4 Dostupné v béžovej/krémovej, čiernej a šedej. Nastavenie fotoaparátu ani všeobecný dizajn sa nezmenili. Povesti však poukazujú na tenšie a ľahšie telo. Očakáva sa tiež, že bude obsahovať vylepšené fotoaparáty.

Samsung Galaxy Z Fold 4 GreySamsung Galaxy Z Fold 4 čiernySamsung Galaxy Z Fold 4 Béžová

Oficiálne príslušenstvo Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 4

Príslušenstvo Samsung Galaxy Z Flip 4 Fold 4

Farby Galaxy Watch 5 Pro

The Galaxy Watch 5 Pro Galaxy Watch 4 Classic uspejú a očakáva sa, že ponúknu 3-dňovú výdrž batérie. Prichádza však o otočnú lunetu. Disponuje 10W bezdrôtovým nabíjaním a dokáže sa nabiť až na 45 % za 30 minút.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro sú čierneSamsung Galaxy Watch 5 Pro Graphite

Galaxy Watch 5 farieb

The Galaxy Watch 5 Dostupné najmenej v šiestich farbách: Bora Purple, Graphite, Grey, Light Blue, Rose Gold a White.

Samsung Galaxy Watch 5 bieleSamsung Galaxy Watch 5 Pink GoldSamsung Galaxy Watch 5 svetlomodréSamsung Galaxy Watch 5 GreySamsung Galaxy Watch 5 GraphiteSamsung Galaxy Watch 5 Bora Purple

Oficiálne náhradné remienky na Galaxy Watch 5 Series

Zatiaľ čo Galaxy Watch 5 a Galaxy Watch 5 Pro majú remienky štandardnej veľkosti, Samsung ponúkne oficiálne náhradné remienky pre svoje nadchádzajúce hodinky.

Remienky na Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Farby Galaxy Buds 2 Pro

The Galaxy Buds 2 Pro Dostupné v troch farbách: čierna, fialová Bora a biela. Očakáva sa, že tieto slúchadlá ponúknu adaptívne ANC (Active Noise Cancellation), lepšiu kvalitu zvuku a o niečo dlhšiu výdrž batérie.

READ  Pokémon Diamond and Pearl Remakes NPD rebríček 3. novembra

Samsung Galaxy Buds 2 Pro bieleSamsung Galaxy Buds 2 Pro Bora PurpleSamsung Galaxy Buds 2 Pro čierny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close