šport

Sarah z Islanders prekonala rekord NHL v počte zápasov

San Jose, Kalifornia: Zdeno Chára prekonal vo štvrtok večer (piatok v Manile) rekord Národnej hokejovej ligy (NHL) v zápase obrancu.

Sedemkrát bol All-Star na snehu pre New York Islanders v ich úvodnom zápase proti San Jose v jeho 1 652. zápase základnej časti. Prelomil hranicu, ktorú stanovila Sieň slávy Chris Celios.

Sarah zožala veľký potlesk od publika v centre SAP a zamávala, keď jej úspech oznámili, keď bola hra zastavená. Sharks nakrútili na video aj blahoželanie bývalého útočníka San Jose Patricka Marlia, čím vytvorili rekord NHL v zápase ktoréhokoľvek hráča.

Slovenská hviezda, najvyšší hráč histórie NHL s výškou 6 stôp-9, je na konci zdobenej kariéry v roku 1997, keď mal 20 rokov. Do svojich 45. narodenín má tri týždne a jedny podpísal. -Ročná zmluva s Islanders pred touto sezónou, aby sa mohol vrátiť do tímu, v ktorom začal svoju kariéru.

Sarah vyhrala Norris Trophy ako najlepšia obrankyňa v lige, keď bola v Bostone v rokoch 2008-09. O dve sezóny neskôr bol kapitánom tímu Bruins, ktorý vyhral Stanleyho pohár. Počas 24 rokov svojho života strávil čas v hlavných mestách Ottawa a Washington.


READ  Camara červená karta za prehru s Rangers Brock

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close