Svet

Schválenie Bidena sa blíži k 41 % pri variabilite delty a expanzii inflácie | International

Americký prezident Joe Biden je podľa správy z tejto nedele nažive. Nárast inflácie a delta variant Govt-19 ovplyvnili jeho imidž medzi Američanmi.

Americký prezident schvaľuje výkon, Joe BidenV novembri klesla na 41 %. Pokles o 11 bodov Súkromný prieskum z tejto nedele odhalil, že expanzia a inflácia delta rozptylu je v porovnaní s vlaňajším marcom najhoršia v krajine za posledných 31 rokov.

Minulý september bol súhlas demokratov 44 % V marci tohto roku to bolo 52 %., Podľa prieskumu The Washington Post a ABC News.

Odvtedy vedenie popiera ekonomika Bidenova vláda narástla zo 41 % v apríli na 55 % v novembri.

Tento mesiac schválilo hospodársku správu vládcu len 39 %.

Podľa Bureau of Labor Statistics vzrástla inflácia v Spojených štátoch v októbri na 6,2 %, čo je najviac od roku 1990 po silnom spotrebiteľskom dopyte a krízach v globálnych dodávateľských reťazcoch. Medzinárodné šírenie.

Na druhej strane negatívne vnímanie manažmentu Infekcia Govt-19, Ktorý spôsobil viac ako 760 000 úmrtí a postihol viac ako 47 miliónov ľudí v krajine.

V novembri 49 % neprijalo vládnu úlohu predchádzať epidémii, pričom vlani v apríli to bolo 31 %.

Paralelne s tým podpora Bidenovej reakcie na vládu-19 tento mesiac klesla na 47 % zo 64 % v apríli.

Napriek očkovacej kampani vedenej demokratickým lídrom od príchodu do Bieleho domu epidémia a Počet hospitalizácií pre infekciu sa opäť zvýšil S príchodom delta variantu koncom augusta a začiatkom septembra.

Okrem toho, náhodný prieskum medzi 7. a 10. novembrom, na ktorom sa zúčastnilo 1001 ľudí, zrýchlil životné prostredie pred voľbami v novembri 2022, pričom demokrati získali väčšinu v oboch komorách Kongresu. .

Ak sa tieto takzvané strednodobé voľby uskutočnia dnes, 51 % registrovaných voličov podporí vo svojom obvode republikánskeho kandidáta do Kongresu a 41 % demokratov, uviedla štúdia.

READ  Mŕtvoly nezvestných pôvodných obyvateľov Kolumbie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close