šport

Séria A: Siniša Mihajlovič má koronavírus

dnes 14:25
|

Tréner talianskeho futbalového klubu FC Bologna, Siniša Mihajlovič, má koronavírus. Bývalý veľký srbský futbalista má iba 51 rokov, ale patrí k rizikovej skupine, pretože nedávno prekonal zákernú leukémiu.

Vedenie dvanásteho tímu záverečnej tabuľky série A v roku 2019/2020 potvrdilo, že Mihajlovič zatiaľ nemá žiadne príznaky, ale nasledujúce dva týždne strávi izolovane. A v pondelok budú testované všetky jeho futbalové poplatky. Portál o tom informuje denník Blic.

„Budeme sa riadiť pokynmi záchranárov. Tréner nemá žiadne príznaky, ale zostáva izolovane. Náš tím pre mládež už absolvoval koronavírusové testy, všetky s negatívnymi výsledkami. Prvý tím a trénerský personál budú testované v pondelok,“ je uvedený na oficiálnej webovej stránke bolognafc.it. Mihajlovič strávil niekoľko dní medzi sezónami na dovolenke so svojou rodinou, plavbou po Stredozemnom mori.

Jeden z najlepších srbských futbalových hráčov a trénerov v júli 2019 oznámil, že trpí leukémiou a že sa musí podrobiť operácii. Vedel však aj školenie svojho tímu na diaľku ao dva mesiace neskôr sa zúčastnil tréningového tímu. V máji tohto roku lekári potvrdili, že sa Mihajlovič zotavil a tréner sa mohol úplne vrátiť na lavicu svojho tímu, čím dokončil súťažný rok Serie A.


Manuel Neuer diverzifikoval svoj tréning šialenou výzvou:

READ  Súhrn športových správ: Golf-Donald chce byť kapitánom európskeho Ryder Cupu; Soccer-Liverpool hrá priateľské zápasy po prvom zápase Premier League a ďalšie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close