športové

Šesť rokov imituje Messiho alebo Ronalda, hviezdu Barcelony, ktorá mu adresovala nádherné slová

dnes 15:02
|

Má iba šesť rokov, ale zaslúžil si slová ocenenia od Stellar Lionel Messi.

Hovoríme o iránskom chlapcovi Aratovi Hosseinimu, ktorý sa prostredníctvom Instagramu rozhodol osloviť majiteľa Ballon d’Or šesťkrát. Jeho futbalové zručnosti zaujali širokú verejnosť a jeho video má viac ako tri milióny zobrazení.

V krátkom videu Arat prvý z barcelonského dresu pozdravil jeho modlu slovami: “Ahoj, Lionel Messi, milujem ťa.” Potom loptu niekoľkokrát zobral a pôsobivými nožnicami ju stlačil a dosiahol gól. Oficiálny futbalový inštitút FC Barcelona zareagoval na svoju vynikajúcu techniku ​​srdcom klubovej farby a nehanbil sa Messi. „Ďakujem, Arat. Vidím, že ste prima. Pôsobivé. Pošlem objatie, “ napísal argentínsky jazyk.

Fotogaléria

Barcelonská hviezda oslovila krásneho slova Arata Hosseiniho.

Zdroj: instagram.com/arat.gym

V popise videa sa uvádza: “Arat sníva každú noc o hraní pre FC Barcelona a porovnáva sa s Messim.” Hovorí, že keď vyrastie, bude taký dobrý, aký je. Arat vždy robí všetko pre to, aby dosiahol svoje sny. “ Nasledujúce video okrem toho ukázalo malú nádej na futbal a niekoľko neúspešných tréningov a pokusov o vyššie uvedené akrobatické ukončenie. V ďalšom praktizoval rolu Cristiana Ronalda.


V Číne postavia najväčší futbalový štadión na svete:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close