Sheffield United 1:1 Nottingham Forest: Ryan Yates vyrovnal neskoro v remíze medzi rivalmi z play-off | Futbalové správy

Ryan Yates skóroval v piatej minúte druhého polčasu a pečatil dramatickú a hodnotnú bodku pre Nottingham Forest 1:1 so Sheffieldom United.

Keď Billy Sharp strelil svoj 14. gól v sezóne, Brennan Johnson zneškodnil penaltu cez brankára Blades Wesa Fotheringhama do pol hodiny predtým, ako sa domáci ujali vedenia proti priebehu hry.

V záverečnej minúte však Forrest vybojoval rohový kop po pravej strane a Yates sa presadil v ôsmom nadstavenom čase svojho tímu v sezóne.

Použite prehliadač Chrome na dostupnejší prehrávač videa

Ryan Yates v záverečných momentoch zápasu vyrovnáva pre Forest na 1:1.

Remízou je, že Sheffield United je späť v prvej šestke s bodmi so siedmym Loutonom, ktorý v sobotu čelí Middlesbrough, kým na ôsmy Forrest zaostáva o dva body.

Proti priebehu zápasu, Billy Sharp dal Sheffield UTD vedenie 1-0 nad Nottingham Forest.

Súťažiaci play-off na farme hrajú v žrebe orezania

Od začiatku lesy nemali kosti o tom, čo boli vonku na útok. Johnson bol nútený zachraňovať v priebehu 60 sekúnd od Fotheringhama, zatiaľ čo Keenan Davis potom prešiel žrď ďaleko od následného rohu Jamesa Cornera a zariadil vysokooktánový štart na Bramal Lane.

Ryan Yates urobil dramatický vyrovnanie pre Nottingham Forest na Brahmal Lane
obrázok:
Yates zaznamenal dramatickú neskorú remízu pre Nottingham Forest na Brahmal Lane

V polovici prvého polčasu bola Forrestovi zamietnutá penalta, keď očividný zásah debutantky na plný úväzok Femi Cherique nepotrestal rozhodca Josh Smith na Davisovom drese.

Ale priamy kop sa dočkali diváci po tom, čo Diez odišiel na Spence Stadium po súboji s Riceom Norringtonom-Davisom. Johnson postupoval s istotou, ale jeho neskoré doručenie bolo priamo vo Fotheringhame.

READ  Skupinové správy, skupiny, informácie o zraneniach, pozastavenia používania eura dnes

Domáci nedokázali klásť súperovi otázky, no Forrest prekonal ďalší štart, keď sa razantná hlavička Steva Cooka vrátila od brvna a v 21. minúte premárnili nevyužité príležitosti.

Morgan Gibbs-White sa presunul doľava a dopravil najlákavejší center na žrď, kde sa dostal pred Sharpa Spencea a preletel ako losos do opačného rohu siete.

Billy Sharp z Sheffieldu United oslavuje gól proti Nottinghamu Forest
obrázok:
Sharp predtým otvoril skóre proti svojmu bývalému tímu

Keď sa Blades pokúsil pridať ďalší, dobre zachránil pred Forest Ranger Ethanom Horvathom Sharpom a Benom Davisom a potom nahradil Daniela Jebysona. Ale bola tu posledná palica do chvosta.

Yates sa stretol s Late Cornerom – jedným z 12 víťazov Forresta počas celého zápasu – ktorý v posledných momentoch poslal loptu domov, aby získal svoj tím zaslúžený bod.

Muž zápasu – Cainan Davis

Od januára, keď sa pripojil k samostatnému útočníkovi Aston Villy, zaujal dvoma majstrovskými gólmi a jednou asistenciou v deviatich zápasoch, ktoré doteraz odohral. Jeho prítomnosť opäť spôsobila problémy s bezpečnosťou platničiek a keby bol v boxe trochu viac doktorom, možno by pridal ďalšie.

Analýza: Mal byť pre les ďalší trest?

Experti Sky Sports EFL Joby McAnuf a Michael Dawson diskutovali o tom, či dať Nottinghamu penaltu pred Johnsonovým priamym kopom, ktorý Fotheringham ubránil.

Nottingham Forest mohol dostať dva tresty po stiahnutí trička v boxe, ale úrady to neurobili.

Vedúci predstavitelia povedali…

Paul Heckingbottom hovorí, že spôsob, akým Sheffield United inkasoval neskoro v zápase po remíze 1:1 s Nottinghamom Forest, bol „kopnutím zuba“.

Sheffield United Paul Heckingbottom: „Je to remíza 1:1, ale povaha gólu a keď na to príde, máte tím vysoký ako šarkan a tím je rovný na zemi. Ale to je jeden bod, to som ja urobil.“

READ  18 rokov vzťahu spečatili krásnymi správami. Moderátorka Soňa Skoncová čaká dieťa

„To a príbeh zápasu, ktorý sa tu a tam stal. V prvom polčase boli najlepším tímom, v druhom polčase sme si mysleli, že sme najlepším tímom. Nemôžeme sa viac sťažovať, ale akí sme. Priznávame a zhodneme sa, je to kopanec do zubov.

Sheffield UTD „utečie s jedným“ po neúspešnom trestnom odvolaní Steve Coopera úradmi

Nottinghamské lesy Steve Cooper: „Je veľmi dôležité, aby sme vybalancovali – to si zaslúžime – ale dnes večer by sme sa mali skutočne sústrediť na výkon. Mali sme byť brilantní, veľmi dobrý tím a pohodlne hrať hru. Mali sme veľa mladých hráčov, ktorí hrali s identitou.“ a skutočnú dôveru.

„Číslica je jasná penalta, ale je [the penalty that was not given] Je to ešte väčší trest. Úvodný mladík sa rozhodne byť trochu naivný a utečie z toho. Očakávate trochu lepšie.“

Čo bude ďalej?

Nottingham Forest bude najbližšie hostiť Huddersfield v 5. kole FA Cupu v pondelok 7. marca o 19:30, zatiaľ čo Sheffield United odohrá priamy zápas v utorok 8. marca o 19:45 na šampionáte. Červené tlačidlo Sky Sports Football.