technológie

Šialenstvo pokračuje. Escobar chce viac ako dve miliardy Apple, ľudia padli do pasce

Na našich webových stránkach sme už demontovali smartfóny brata zosnulého drogovo závislého Pabla Escobara. Minulý rok sa Roberto Escobar rozhodol doslova preniknúť na trh s mobilnými technológiami a chce prevrátiť ceny. Tentoraz pridal do svojho portfólia tretiu mincu, Escobar Gold 11 Pro. Veci však nie sú také idylické, ako sa zdá, a dokonca aj tento telefón je iba „renovovaným“ kúskom inej značky. Tentoraz je to iPhone.

zahraničné YouTuberi upozorňujebuďte opatrní pri objednávaní smartfónov od spoločnosti Escobar Inc. Po tom, čo spoločnosť začala prijímať objednávky na svoj prvý skladací smartphone Escobar Fold 1, prišli po niekoľkých mesiacoch priamo so svojím nástupcom Escobar Fold 2. , Znie to šialene – a je to naozaj tak.

Escobar nevyvinul flexibilný telefón, ale vzal dva renovované telefóny a zabalil ich do svojej značky zlata. Prvý sklopný smartfón Royole FlexPai a neskôr Samsung Galaxy Fold skončil vo fólii. Je to zvláštny postup, pretože celá kampaň bola dokonca namierená proti juhokórejskému výrobcovi.

zdroj:
YouTube Mrwhosetheboss

Je smutnejšie, že ľudia, ktorí tieto diely kúpili za zlomok pôvodnej ceny originálov zo zvedavosti, nikdy neprišli. Medzi zranenými sú tiež editory portálu idnes.cz, Navyše, rovnako ako mnoho iných, nemôžu získať peniaze späť.

To, čo sa mohlo zdať spočiatku nevinné, pretože to bola globálna kampaň, sa ukázalo ako pasca. Peniaze za smartfóny Escobar je možné posielať iba prostredníctvom Western Union, kryptomeny alebo bankovým prevodom. YouTuber Arun Maini a Marquese Brownlee okrem toho tvrdia, že spoločnosť neúčtuje žiadne prepravné náklady, ktoré môžu byť podozrivé.

Nepoznali ste všetko?

Tento článok je výhradným obsahom Hospodárskych novín. Ak chcete neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, prihláste sa na odber jedného z troch digitálnych programov.

->

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close