Liga národov UEFA: Kazachstan vs. Slovakia Stream: Sledujte online, TV kanál – Ako sledovať a streamovať Major League & College Games

Kazachstan a Slovensko sa stretnú v pondelok v 3. skupine C Ligy národov UEFA. Aktuálne vedie skupinu Kazachstan so siedmimi bodmi a Slovensko so šiestimi bodmi mierne zaostáva.

Ako vidieť Liga národov UEFA: Kazachstan vs. Slovensko dnes:

Dátum zápasu: 13. júna 2022

Čas zápasu: 10:00 ET

TV: Fox Sports2

Živý prenos Liga národov UEFA: Kazachstan vs. Slovensko Na fuboTV: Začnite svoju bezplatnú skúšobnú verziu teraz!

V tejto fáze tímovej hry má Kazachstan na konte dve víťazstvá a remízu, čo mu umožňuje byť v tíme sám. Kazachstan vo svojom poslednom zápase remizoval s Bieloruskom 1:1. Prvý gól strelil v 13. minúte Kazachstan Abbott Imbedov. Keď Bielorusko neskórovalo až do 84. minúty gólom Vladislava Malkeviča, vyzerá to tak, že tím si myslel, že víťazstvo je vo vreci.

READ  Poprední slovenskí zákonodarcovia podporili nový zákon o zrušení protikorupčného prokurátora