Technológie

SKIN MA 03 – Redakcia vyžrebuje šéfredaktora Galaxy Note20

Vedeli ste, že séria smartfónov Samsung Galaxy Note má v tele ukryté jedinečné S Pen? Dajú sa s ním robiť doslova zázraky a my sme jeden vyskúšali v redakcii. Ktorý z našich redaktorov najlepšie načrtáva zakladateľa a šéfredaktora tlačeného časopisu TECHBOX – Romana Calíka s najnovším Samsung Galaxy Note20? Lukáš Jablonovský je tretí, ktorý vyskúšal najlepší náčrt.

Lukáš píše jedinečné retrorecencie pre TECHBOX. Nie je náhoda, že je to práve Lukáš, kto sa vidí v elektronických hračkách nielen minulého storočia. Sám je zberateľom historických kúskov, pričom má najväčšiu zbierku od výrobcu Tesla. Nemyslíme tým teraz známeho výrobcu elektromobilov, ale výrobcu, ktorý počas československého obdobia dokázal svojou audiotechnikou, rádiami, televízormi a mnohými nápaditými produktmi konkurovať tým najlepším na svete. Lukáš je tiež zakladateľom TESLA MÚZEUM na Slovensku.

Spoločnosť Samsung spoznala sériu Note na stretnutí s Romanom a bola nadšená, že mohla vyskúšať najnovší smartphone Samsung Galaxy Note20. Pozrite sa, ako sa mu podarilo načrtnúť nášho šéfredaktora.

Lukáš, zatiaľ čo skicoval s Samsung Galaxy Note20 položili tiež 3 otázky, ktoré položíme aj našim ďalším redaktorom. Totiž každých 5 dní bude Romana skicovaná jedným z našich ďalších kolegov. Celkovo sa môžete tešiť na 5 skíc, z ktorých si vyberiete ten najlepší.

Pozri saSKIN MA 01 – Redakcia vyžrebuje šéfredaktora Galaxy Note20

Čím vás zaujal nový Samsung Galaxy Note20 resp. Note20 Ultra?

Používam smartfón s kovovým telom, väčšími rozmermi a tiež väčšou hmotnosťou, takže som očakával podobnú váhu aj v prípade Note20, prekvapilo ma však, že bol ľahší a vďaka guľatému tvaru lepšie padol do ruky. A to aj napriek tomu, že v sebe skrýva dotykové pero.

Pozri saSKIN MA 02 – Redakcia vyžrebuje šéfredaktora Galaxy Note20

READ  Spoločnosť Apple predstavila nové hodinky Apple Watch a nové iPady s brutálnym výkonom

Keď ste nakreslili Romana na Samsung Galaxy Note20, aké ste to mali?

V prvom momente som to takpovediac nemal v ruke a je to ako spojka v aute, vopred som nevedel, kde a ako bude pero fungovať. Aj z tohto dôvodu má Roman prísny sklon obočia, ktorý som nakreslil ako prvý. Vstúpil som do toho za pár sekúnd a potom to už išlo skoro ako skutočné kreslenie. Oceňujem skutočné zvuky ceruzky.

Prečo by ste si mali kúpiť Samsung Galaxy Note20?

Pravdepodobne pre svoje interaktívne pero, ktoré môže slúžiť aj ako spúšť fotoaparátu. Keď mi to Roman ukázal, okamžite som si vedel predstaviť množstvo situácií, kedy by mi to vyhovovalo. Taktiež som prvýkrát videl a ocenil možnosť gestikulácie so spomínaným perom. Páčilo sa mi to.

A ako nakreslil Lukáš Romana? Pozri si výsledok.

Michal, ďalší člen nášho tímu, žrebuje o 5 dní. Určite uvidíte, ako sa mu darilo, a sledujte nás až do konca, pretože vy budete rozhodovať, ktorý člen redakcie si s Note20 počínal najlepšie. A nebude to len tak, jedného z vás odmeníme krásnou hodnotnou cenou.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close