Technológie

Skvelý eso právnik pre PC, PS4 a Nintendo Switch Chronicles Spot • EuroCommerce.net

Hodnotenie pre The Great Ace Attorney Chronicles bolo nájdené na PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

Gematsu Výbor pre preskúmanie digitálnych hier na Taiwane ohodnotil nenahlásenú hru svojím anglickým názvom, čo naznačuje, že anglická lokalizácia je dokončená a vydanie nie je ďaleko.

Čiastočne unikla existencia The Great Ace Attorney Chronicles Významné porušenie údajov spoločnosti Capcom Je november 2020. Predstavujeme hry Nintendo 3DS The Great Ace Attorney (2015) a The Great Ace Attorney 2 (2017) vydané iba v Japonsku.

Nižšie je japonská ukážka vydania hry The Great Ace Attorney (2015):

The Great Ace Attorney Games je spin-off séria, ktorá sa odohráva na konci 18. storočia (japonské obdobie Mizi a britská viktoriánska éra). Účinkuje v ňom Rhinoceros Naruhode, anglický študent na univerzite Tito Yemi a predchodca Phoenixa Wrighta, protagonistu hlavnej série eso právnych zástupcov. Nosorožec odchádza do Anglicka a stretáva Sherlocka Holmesa.

Taiwan Digital Game Review Board sa cíti obzvlášť uvoľnene: Komety hlásia hodnotenie verzií príbehov z hraníc Nintendo Switch (Nedávno bolo oznámené ako opätovné vydanie iba pre PC, PlayStation 4 a Xbox One).

Spomínaná je aj Jenshinova vlastná verzia PlayStation 5, Nintendo Switch verzia Secret Neighbor, asymetrický multiplayer spin-off z hororovej hry Hello Neighbor a Nintendo Switch verzia simulačného snehového bežca 2020 do terénu.

READ  YouTube sa môže stať nákupnou platformou. Priamo predáva výrobky vo videách

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close